2

Jakbyś się trochę bardziej interesował futbolem, to byś wiedział kto to Mino Raiola ;)

0

Obyśmy nie stracili formy do tamtej pory...

0

W tym sezonie Neymar jest niedościgniony przez Bale, ale w zeszłym byli mniej więcej na podobnym poziomie (forma), ale ten sezon pokazuje różnicę.

0

Wiadome, to ich "najlepszy prowokator" ;)

0

w środę sie zbiorą i zadecydują

0

jak nie więcej :)

0

cienko, ale prowadzą ;p

0

Jeszcze Raul Garcia daje chamskie zagrywki, a sędziowie mu pobłażają ;/

0

Leo nie zdobył w tym sezonie żadnego pucharu, więc i tak trzeba sie cieszyc, ze byl w najlepszej 3 :)

2

ból dupy ;/;/;/;/;/

0

hahaha, rozbroiłeś mnie tym :D

17

Wzór obrońcy i człowieka!

1

Xavi to odrębny elektron, powinien być dziennikarzem.

0

popieram w stu procentach.

4

a kto to Viadal?

0

niestety, ale prawda, bez Xaviego u boku traci 50% blasku, a Xavi nie będzie grał do 40stki ;/

0

0

0

kpisz czy o droge pytasz? Sezon bez pucharu i ZP?

0

skoro to dla Ciebie piękny gol, to chyba ogladasz pierwszy mecz w zyciu :)

0

pierwszy raz widze, takie chamskie zavhowanie zawodnikow barcy... katastrofa.

0

polać! Dobrze prawisz :)

1

Dobrze mówi, polać mu ;)

0

Panowie spokojnie. Wszystko okarze się na boisku :)

0

Radzę sprawdzić znaczenie słowa "bynajmniej" ;)

1

Podobny do Neuera :D może niebawem będzie tak dobry jak Manuel, a może i lepszy... :)

4

a Polska? Tomaszewski, Dudek, Szczęsny, Boruc, może jacyś wybitni nie byli/są, ale na pewno lepsi od Anglików ;) Nie licząc Davida Seamana.

0

Zawiść?

0

1

Strasznie boli :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?