donkolu
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakbyś się trochę bardziej interesował futbolem, to byś wiedział kto to Mino Raiola ;)
0
Obyśmy nie stracili formy do tamtej pory...
0
W tym sezonie Neymar jest niedościgniony przez Bale, ale w zeszłym byli mniej więcej na podobnym poziomie (forma), ale ten sezon pokazuje różnicę.
0
Wiadome, to ich "najlepszy prowokator" ;)
0
w środę sie zbiorą i zadecydują
0
jak nie więcej :)
0
cienko, ale prowadzą ;p
0
Jeszcze Raul Garcia daje chamskie zagrywki, a sędziowie mu pobłażają ;/
0
Leo nie zdobył w tym sezonie żadnego pucharu, więc i tak trzeba sie cieszyc, ze byl w najlepszej 3 :)
2
ból dupy ;/;/;/;/;/
0
hahaha, rozbroiłeś mnie tym :D
17
Wzór obrońcy i człowieka!
1
Xavi to odrębny elektron, powinien być dziennikarzem.
0
popieram w stu procentach.
4
a kto to Viadal?
0
niestety, ale prawda, bez Xaviego u boku traci 50% blasku, a Xavi nie będzie grał do 40stki ;/
0
0
0
kpisz czy o droge pytasz? Sezon bez pucharu i ZP?
0
skoro to dla Ciebie piękny gol, to chyba ogladasz pierwszy mecz w zyciu :)
0
pierwszy raz widze, takie chamskie zavhowanie zawodnikow barcy... katastrofa.
0
polać! Dobrze prawisz :)
1
Dobrze mówi, polać mu ;)
0
Panowie spokojnie. Wszystko okarze się na boisku :)
0
Radzę sprawdzić znaczenie słowa "bynajmniej" ;)
1
Podobny do Neuera :D może niebawem będzie tak dobry jak Manuel, a może i lepszy... :)
4
a Polska? Tomaszewski, Dudek, Szczęsny, Boruc, może jacyś wybitni nie byli/są, ale na pewno lepsi od Anglików ;) Nie licząc Davida Seamana.
0
Zawiść?
0
1
Strasznie boli :(