0

to bramki dla Beyarnu transfery :D sule, tolisso i asysta rudego :D

0

To zaloba na stronie ,a juz myslalem ,ze mi mucha siadla na ekranie .

7

Nie wiem co kieruje ludzmi w dzisiejszych czasach .Za chwile ktos wyjedzie z pytaniem o ktorej autobus bedzie na danym przystanku zamiast luknac rozklad :D

21

Pijany czy trzezwy?

0

Najlysy- tu bym jednak postawil na Masche

1

Bo Real gra to sie pruja zamiast poczekac na rzetelna powtorke :D

0

Dokladnie :D

1

Aha

0

Nie

7

Ciekawi mnie dlaczego Lingard ma miejsce w 1pierwszej 11.Osobiscie wolalbym tam zobaczyc Martiala,albo Rashforda .

1

Troche chore ceny,przynajmniej za Dembele, ale nic sie na to nie poradzi,bedzie tylko gorzej .

1

Dzieki :D Oby to byl juz koniec tej szopki i do jutra 2 fichado :D

0

Przespalem caly dzien :/ Moglby ktos w skrocie napisac dlaczego taki optymizm w sprawie Cou i Dembele?

0

Wejdz sobie na wizja tv i tam jest canal + :D

0

Jaka emerytura? :D

1

Na LS chyba.

0

No wiesz ...Ney mial 21 jak przychodzil :D

0

Wiec moze zabawi tu dluzej niz 4 sezony :D

0

No i git ja tez :D To jest nauczka dla wszystkich .Nic w pilce nie jest pewne ,tez myslalem ,ze to durne ploty

0

Nie ma takiego parcia na szklo :D

0

No zapowiada sie lepiej niz Neymar ,ale czas pokaze .Jesli przejdzie do nas to dajmy mu czas bo z miejsca nie wejdzie w buty Neya.

1

To tylko pytanie nie mialo byc orginalne tylko zwyczajne :D

0

Otoz to :D nie widze osobiscie innego rozwiazania nize Dembele,Coutinho osobiscie widze w miejsce iniesty . No i pasowaloby usunac JR z nicku :D Chociaz do Neya nic nie mam :D

0

Jak tam zdziwiony odejsciem Neymara ? :D

0

O kurde,sporo :D

0

Zgadzam sie.Mam nadzieje ,ze uda sie sprowadzic Dembele i ,ze ten rowniez nas bedzie zachwycal w ten sposob :D

1

to skrzydlowy

0

Dokladnie:D I Monaco tez ladnie ,grajac stosunkowo slabo 3 bramki i 3 pkt :D

1

Zgadzam sie, ale Glik ma bramke :D

0

Kamil Glik !!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?