donleoJR
Dołączył/a: luty 2016
Czesc
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to bramki dla Beyarnu transfery :D sule, tolisso i asysta rudego :D
0
To zaloba na stronie ,a juz myslalem ,ze mi mucha siadla na ekranie .
7
Nie wiem co kieruje ludzmi w dzisiejszych czasach .Za chwile ktos wyjedzie z pytaniem o ktorej autobus bedzie na danym przystanku zamiast luknac rozklad :D
21
Pijany czy trzezwy?
0
Najlysy- tu bym jednak postawil na Masche
1
Bo Real gra to sie pruja zamiast poczekac na rzetelna powtorke :D
0
Dokladnie :D
1
Aha
0
Nie
7
Ciekawi mnie dlaczego Lingard ma miejsce w 1pierwszej 11.Osobiscie wolalbym tam zobaczyc Martiala,albo Rashforda .
1
Troche chore ceny,przynajmniej za Dembele, ale nic sie na to nie poradzi,bedzie tylko gorzej .
1
Dzieki :D Oby to byl juz koniec tej szopki i do jutra 2 fichado :D
0
Przespalem caly dzien :/ Moglby ktos w skrocie napisac dlaczego taki optymizm w sprawie Cou i Dembele?
0
Wejdz sobie na wizja tv i tam jest canal + :D
0
Jaka emerytura? :D
1
Na LS chyba.
0
No wiesz ...Ney mial 21 jak przychodzil :D
0
Wiec moze zabawi tu dluzej niz 4 sezony :D
0
No i git ja tez :D To jest nauczka dla wszystkich .Nic w pilce nie jest pewne ,tez myslalem ,ze to durne ploty
0
Nie ma takiego parcia na szklo :D
0
No zapowiada sie lepiej niz Neymar ,ale czas pokaze .Jesli przejdzie do nas to dajmy mu czas bo z miejsca nie wejdzie w buty Neya.
1
To tylko pytanie nie mialo byc orginalne tylko zwyczajne :D
0
Otoz to :D nie widze osobiscie innego rozwiazania nize Dembele,Coutinho osobiscie widze w miejsce iniesty . No i pasowaloby usunac JR z nicku :D Chociaz do Neya nic nie mam :D
0
Jak tam zdziwiony odejsciem Neymara ? :D
0
O kurde,sporo :D
0
Zgadzam sie.Mam nadzieje ,ze uda sie sprowadzic Dembele i ,ze ten rowniez nas bedzie zachwycal w ten sposob :D
1
to skrzydlowy
0
Dokladnie:D I Monaco tez ladnie ,grajac stosunkowo slabo 3 bramki i 3 pkt :D
1
Zgadzam sie, ale Glik ma bramke :D
0
Kamil Glik !!!!!!!