dpadi
Dołączył/a: październik 2023
Wrocław
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
12/13 kwietnia gramy wyjazda nie dom : Leganes - FCB ......
2
Jedyny prawdziwy Magik na boisku :)
6
Nie myślałem że Sampaoli jest aż takim idiotą i w taki sposób będzie się wypowiadał.... Niestety nie ma do dyspozycji 11 messich... Ale w taki sposób tworzy chorą sytuację i na prawdę to chyba messi mógłby powiedzieć że chciałby zagrać takim czy innym składem a on z pochyloną głową powiedział by yes my master.... Żałosny... W Chile zrobił zajebista drużynę bo miał zgrany zespół bez faworyzowania kogokolwiek tu z Messiego robi boga nie doceniając w ogóle innych piłkarzy.... Smuda by to chyba lepiej poukładał....
0
W tamtym meczy deportivo przegralo 1 mecz 4:1 FCB niestety 4:0. Więc sytuacja jest troszkę gorsza ale wiara umiera ostatnia!!! VeB
1
Ktoś kto napisał ten artykuł chyba nie oglądał żadnego meczu w tym sezonie z udziałem Ardy!!! Gdy jest on w podstawowej jedenastce lub gdy szykuje się do wejścia w trakcie meczu mozna spokojnie stwierdzić że Turek wpisze sie na listę strzelców. Na ten moment jest w o wiele lepszej formie niż Neymar. !!! Co jeszcze musi zrobić zeby do siebie przekonać??? Grac jak Messi? Kazdy wie ze to nie możliwe!!! Z resztą wątpię w to żeby Lucho chciał się pozbywać Ardy bo jest Denis czy Rafinha...
0
Cules spokojnie !!! Mecz w lutym... A co za tym idzie? Jeśli Barca będzie w formie to mogą wygrać z każdym!!! Jeśli będą w dołku to i z Aptekarzami mozemy sobie nie poradzić. Poczekajmy na losowanie i wtedy zobaczymy co los lub ciepłe kulki nam da :)
1
Leicester nie może trafić na Porto
0
Sebastian Giovinco jak dla mnie to by był strzał w 10 :) transfer za około 15-20 mln dolców
0
Dokładnie na pierwszy rzut oka jak zobaczyłem news w małym okienku to mówię wtf co tam robi ramos.........
0
Arsenal w sezonie 2003-2004 do 2004-2005 miał serię 49 spotkań bez porażki dopiero w 50 występie ulegli Manchesterowi United.
0
Arsenal w sezonie 2003/2004 wygrał ligę bez żadnej porażki :)
2
od ręki !! ktoś tu meczu nie oglądał....
0
Romero - Zabaleta, Garay, Otamendi, Rojo - Mascha, Di Maria, Banega - Messi, Aguero, Tevez.
Skład jak z bajki tak jak z hiszpanią w latach 90 zawodnicy cudowni ale tytułów 0.... mam nadzieje że tym razem chłopaki pokażą na co ich stać
0
podzielam opinię że był to jeden z najlepszych bocznych obrońców mundialu, oglądając mecze zdziwiło mnie to że taki uzdolniony chłopak kopie się w Torino, Brać go do Barcy idealny kandydat za małe pieniądze na początek 2016 roku
0
zapraszam do oglądnięcia od momentu 33:50 do 37:20 mathieu zaprezentowany jak obrońca przedewszystkim w meczach z barca gdzie grał doskonale i ani alexis ani messi nie potrafili sobie z nim poradzić
0
Wszystko w temacie !!!! przestańcie w końcu niedowiarki !!!
Dajcie mu sie wykazać a później komentujcie
0
25 mln ???? no i jak Barca ma konkurować z innymi klubami ???????? pedro to przynajmniej 40 mln jezeli za takiego luiza wołają 40 mln to dlaczego za pedro tyle nie wołać ?? Idioci z PSG i
$realu zrobili taki burdel na rynku że teraz piłkarz średniej klasy kosztuje 30 mln a nie oszukujmy sie pedro średniej klasy piłkarzem napewno nie jest udowodnił to w tym sezonie gdzie nastrzelał bramek gdy messi był kontuzjowany no i w reprezentacji pokazał kto może być najlepszym strzelcem w nadchodzącym mundialu( z resztą ze sprzedażą to bym poczekał na zakonczenie mundialu bo tam moze wzrosnąć cena każdego)
2
Visca el Barca /// Mes Que Un Club !!!!!!!!!!!!!
W sobote o 20 będziemy świętować mistrzostwo wierze w to całym sercem !!!
0
jestem wykolejony dosłownie prace miałem pisać na jutro i ch... z tym. łzy łzy i łzy ............. masakra Tito !!!!!!!!!!!! Visca el Tito Visca el Barca !!!!!!!
0
wku,..wia mnie już to gadanie kto powinien odejść a kto nie.
Alexis i Pedro na skrzydłach daja o wiele więcej niż Czesiek i Andres.
Chore pomysły z umieszczaniem Cesca na pozycji 9 czy andresa na skrzydle, Xavi juz nie będzie tyle grał powinien czesiek razem z andresem grać w środku a za nimi busi i broń Boże nie sprzedawać ani Alexisa ani Pedrito :)
Oni są przyszłością tego klubu i jak raz na jakiś czas ney usiądzie na ławie czy messi to nic się nie stanie bo i alexis i pedro udowodnili co są warci gdy messi leczył kontuzje to oni ciągnęli Barce bardziej niż ney
0
dokładnie :) Bartra to sprytniejsza wersja Pique, za rok będzie podstawowym ŚO !!
0
VV 6,5 - Montoya 7,0. Bartra 7,0. Pique 6,5. Adriano 7,0. - Song 6,5. Xavi 7,0. Iniesta 9,0. Alexis 8,0. Messi 8,0. Pedro 7,0.
VV bardzo dobry mecz w wykonaniu portero Barcy, Bartra bardzo pewny punkt obrony, Iniesta był decydujący dlatego gracz meczu bez niego messi nie strzelił by nic, nota 8 za 2 bramki, Alexis za waleczność na każdym metrze boiska.
pozdrawiam
0
Jemu chyba chodziło o lepsze piłkarki w damskiej drużynie :) weekend był może trochę za mocno świętował mikołajki %%% i teraz nie wie co pisze
0
Czarny koń mundialu ? jak dla mnie Belgia może się okazać że powalczą o medale
0
Następca Piquenbauera :) Bartrabauer :)
Powodzenia Marc !!
0
Obrońca ? Marc BARTRA !!!!
Napastnik ? Messi Neymar Pedro Sanchez Tello Cuenca
po co nam ktoś jeszcze
Bramkarz to jest najważniejsze nad czym muszą myśleć bo Vic już podjął decyzję której nie zmieni - Curtois !!!
0
po raz kolejny Bartra dał znak władzom klubu aby nie trudzili się w zatrudnieniu 30 letniego piłkarzyny któremu tylko kasa w głowie czyt. Silva
0
Bartra wyrasta nam na kolejnego Piquenbauera :)
0
ja nigdy nie zapomnę jego słów po wygraniu ligi hiszpańskiej !!
Madrid Cabron Saluda al Campeone :D
0
brawo Tomek !!!!! FCBP Rulez !!!!