0

Ardy dzisiaj nie ma

0

Najgorsze jest to, ze nie ma osoby na ławce, która może coś zmienić

0

No tak, aczkolwiek biorę pod uwagę jego umiejętności gubienia zawodnika:). U Messiego ciężko z grą w obronie:/

0

Arda jak zwykle strzela, a może w czasie, kiedy nie gra Iniesta, ustawiać Neymara na jego pozycji, a Arde jak LN ?

0

Też mi się tak wydaje, obniżył loty ostatnio:/

3

Zauważyliście jak kiepskie podania ma ostatnio Umtiti ? Chyba, że podaje do bramkarza, co nawet chwile temu nie wyszło...

0

Jednak mi poszło, Na maila przyszła instrukcja zakupu premium. Dzięki za pomoc.

0

Coś nie mogę kupić premium:/

0

Ma toś jakąś dobrą transmisje? Może być płatna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?