draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Włocławek, ale kiedyś
10
Dla mnie Warzecha to Top 1 idiotów na Twitterze
2
@kuz
Może jak sięgną dna jak PO w 2015r. to stracą władzę. Przy braku opozycji nie ma póki co szans.
5
Sytuacje bramkowe 14 do 13 na korzyść Celty na Camp Nou xD
4
Zasłona dymna przed Interem, spokojnie
0
Niech ta Celta zremisuje, przynajmniej śmiesznie będzie :D
0
Dembele zajebiste podanie
0
Murować kur**, ważne 3 pkt
1
2016, hattirck Suareza, bramka Neyrma i Messiego z Celtą :)
https://www.flashscore.pl/mecz/CrhkqrGm/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
0
Może wpuści na końcówkę Dembele
10
Musimy wywieźć 3pkt z tego trudnego terenu
3
Lenglet chyba nam z 10 karnych w ten sposób sprokurował xD
Ale co tam, dla nas ręka się nie liczy
24
A pamiętacie cwaniaki, że Roberto strzelił bramkę na 6:1 z PSG? Trochę szacunku
2
Gdyby tylko Xavi miał okienko transferowe i dostał nowych piłkarzy..
0
Brakuje definitywnie w obronie Lengleta i Semedo.
Jeszcze Denis Suarez do środka
0
@kejdzi
Ale po się martwić o Inter, spokojnie wywiozą 3pkt z Camp Nou.
0
Fati w wieku 19 lat >>> Messi w wieku 15 lat
2
Skoro Lewy chciał siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo to powinien zrobić coś więcej :|
0
Inter zapłaci rachunek
0
Dopóki nie ma Celty na naszej połowie nie wygląda to aż tak źle, trzeba szukać pozytywów.
10
Inter zesrany jest jak to ogląda
3
Ferran już nawet pomaga bronić bramkarzowi Celty xDDD
0
@DawidekFCB
Szkoda, że strzelił.
2
Z Barcą to bramkarz oczywiście mecz życia :)
0
Puyol:
"Popełniłem błąd. Przepraszam za niezdarny żart bez złych intencji i całkowicie nie na miejscu. Rozumiem, że mogło to zranić wrażliwość. Cały mój szacunek i wsparcie dla społeczności LGTBIQA+"
https://x.com/Carles5puyol/status/1579161062666293249
9
Halland niech zacznie strzelać jakimś poważnym zespołom
0
@Barca1922
Dokładnie, stanowisz mniej niż zero, chociaż w jednym się zgadzamy :).
0
W 2 połowie Maguire Maszyna In
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
Varane woli się bardziej nie kompromitować i postanowił zejść xD