0

@GeneralXavi Włocławek, ale kiedyś

10

Dla mnie Warzecha to Top 1 idiotów na Twitterze


2

@kuz
Może jak sięgną dna jak PO w 2015r. to stracą władzę. Przy braku opozycji nie ma póki co szans.

5

Sytuacje bramkowe 14 do 13 na korzyść Celty na Camp Nou xD

4

Zasłona dymna przed Interem, spokojnie

0

Niech ta Celta zremisuje, przynajmniej śmiesznie będzie :D

0

Dembele zajebiste podanie

0

Murować kur**, ważne 3 pkt

1

2016, hattirck Suareza, bramka Neyrma i Messiego z Celtą :)
https://www.flashscore.pl/mecz/CrhkqrGm/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

0

Może wpuści na końcówkę Dembele

10

Musimy wywieźć 3pkt z tego trudnego terenu

3

Lenglet chyba nam z 10 karnych w ten sposób sprokurował xD
Ale co tam, dla nas ręka się nie liczy

24

A pamiętacie cwaniaki, że Roberto strzelił bramkę na 6:1 z PSG? Trochę szacunku

2

Gdyby tylko Xavi miał okienko transferowe i dostał nowych piłkarzy..

0

Brakuje definitywnie w obronie Lengleta i Semedo.
Jeszcze Denis Suarez do środka

0

@kejdzi
Ale po się martwić o Inter, spokojnie wywiozą 3pkt z Camp Nou.

0

Fati w wieku 19 lat >>> Messi w wieku 15 lat

2

Skoro Lewy chciał siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo to powinien zrobić coś więcej :|

0

Inter zapłaci rachunek

0

Dopóki nie ma Celty na naszej połowie nie wygląda to aż tak źle, trzeba szukać pozytywów.

10

Inter zesrany jest jak to ogląda

3

Ferran już nawet pomaga bronić bramkarzowi Celty xDDD

0

@DawidekFCB
Szkoda, że strzelił.

2

Z Barcą to bramkarz oczywiście mecz życia :)

0

Puyol:
"Popełniłem błąd. Przepraszam za niezdarny żart bez złych intencji i całkowicie nie na miejscu. Rozumiem, że mogło to zranić wrażliwość. Cały mój szacunek i wsparcie dla społeczności LGTBIQA+"
https://x.com/Carles5puyol/status/1579161062666293249

9

Halland niech zacznie strzelać jakimś poważnym zespołom

0

@Barca1922
Dokładnie, stanowisz mniej niż zero, chociaż w jednym się zgadzamy :).

0

W 2 połowie Maguire Maszyna In

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

Varane woli się bardziej nie kompromitować i postanowił zejść xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?