draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Alba nawet jakby grał sam w tym meczu i tak by walił z skrzydła po ziemi bezmyślnie w pole..
6
W fifie mi się z niego zrobił najlepszy pomocnik w historii xD 88 overala i genialne prowadzenie piłki.
2
Co oni pierdola od sergi roberto xD boze jacy Ci z tvp są pojebani
0
2 słupek williana.. Każdy mecz ostatni nasz wygląda tak samo.. podejście pod pole karne i to wszystko
0
No właśnie I co się stało?
5
Barca valverde gra najnudniejsza grę ze wszystkich dotychczasowych odsłon blaugrany... zero okazji bramkowych, fartem Barca jeszcze nie przegrywa po słupku williana..
0
Sam pamiętam jak się naśmiewałem z tego transferu... teraz tylko mogę z pokutą zaklaskać tego co on robi, szacun.
0
Jak to jest, że Barca może miec problemy z finansowym fair Play przy samym opłacaniu kontraktów, a inne kluby MOGĄ wywalić za piłkarza 190 milinów i dać jeszcze zarobki 40 milionów, gdzie tutaj jest sprawiedliwość? Nie rozumiem tego.
1
Gdzieś można obejrzeć cały mecz jeszcze raz?
0
To Marc nie ma 23 lat?
72
W jaki sposób bramkarze robią taki dystans :P
0
Deulofeu pierw podaje ladnie, a potem dobija i strzela brameczkę ;3.
0
Po meczu rezerw Barcy B zarząd pomyślał, że takiego gierka trzeba trzymać na ważniejsze mecze.
0
Czy tylko dla mnie to teraz lepiej wygląda gdy Suarez jest na środku?
1
Boje się, że z Suarezem będzie jak z Ibrahimoviciem. Na siłę go próbują pod styl Barcy podporządkować, on próbuje podawać do tyłu, pressowac, jak to przecież jest cholera rasowy napastnik, lis pola karnego :/.
0
I jeszcze jak on próbuje dryblować, już wiem co on sobie myśli :/ Tam powinien byc Messi.
1
Jak widzę Suareza na skrzydle, Boże, aż chce mi się płakać
..
1
Mimo wszystko wierzę w Sandro. Dobrze się pokazuje, jest silny. Gdy tylko widzę Pedro przy piłce się po prostu załamuje. Nie ma on dryblingu, uderzenia, taki typowy zmiennik by doczłapać do końca.
0
Dzięki chłopaki ;( *chlipchlip*
0
Czy tylko ja już zapomniałem, że w klubie mamy kogoś takiego jak Douglas : D?