dredowawrozka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pyrzo_Barca
Ogarnij się i zacznij wreszcie czytać co ludzie piszą, bo chyba komentujesz zanim doczytasz do końca. Moim zdaniem Twoje wypowiedzi są dużo mniej trafne;]!
0
Mi2ki
Ja nie jestem fanem Ibry, po prostu nie lubię jak ktoś generalizuje. Jest różnica między napisaniem Ibra to drewniak, a Ibra nie ma formy, albo nie sprawdza się jak na razie w Barcie. Te dwa ostatnie przykłady to prawda a pierwszy, żałosna wypowiedz.
0
Kuba1899
A ja kibicuje Barcie od 1898, po co te daty? Co chcesz udowodnić, że jesteś większym i lepszym fanem? Pozdrowienia dla kumatych.
0
Pyrzo_Barca
Co nie znaczy, że to przeciętniak! Zlatan jest w Bracie ponad pół roku a wy już go skreślacie, rozumiem, że nie ma formy i można to mówić w kółko, bo to prawda nic tego nie zmieni, ale pomyśl sobie, co będziesz mówil, jeśli on się rozegra. Jeśli Ibra będzie grał dalej, tak jak dzisiaj to przyznam wam wszystkim rację, ale zrobie to dopiero po zakończeniu sezonu. Nie mam w zwyczaju tak jak niektórzy z was skreślać zawodnika w środku sezonu, mało tego PIERWSZEGO SEZONU w nowej lidze. Teraz nie mówie, jako cule tylko jako obserwator i fanatyk piłkarski, nikt kto chociaż trochę zna się na futbolu nie sprzedaje nowego zawodnika w połowie sezonu.
0
Pyrzo_Barca
Może to Ty zacznij oceniać obiektywnie, jeśli Zlatan to przeciętniak to juz zupełnie nie kapuje Twojej postawy.
0
indyk
No Twój nick idealnie pasuje do tego co piszesz;)
0
To, że Ibra tego nie przeczyta jest pewne, ale załamuje mnie to, że wiele osób na tym forum pisze co popadnie, nie czyta postów innych ludzi i tylko bluzga na tych, którzy mają inne zdanie. Proszę zastanówcie się co piszecie, bo ja już powoli zaczynam ignorować komentarze pod artykułami, nie chce sobie psuć humoru i denerwować się, bo poziom niektórych z was jest irytujący.
Tak to prawda Ibra zepsuł cztery 100% akcje, co nie zmienia faktu, że w pierwszej połowie parę razy pięknie wychodził, ale koledzy go zignorowali, może gdyby mu podali inaczej by się wszystko potoczyło. To, że Ibra nie ma formy jest pewne, ale myślę, że pomimo tego dzisiejszy mecz jest światełkiem w tunelu i nie mówię tu o skuteczności, ale o współpracy z partnerami, bo od tego się wszystko zaczyna. Opinie typu sprzedajcie Ibre, Ibra to drewniak, zlatan to frajer, eto`o był lepszy są żałosne, wyluzujcie trochę, bo na serio będę miał ubaw, jak Zlatan wreszcie złapie formę;].
0
deejay20092
Daruj sobie takie komentarze, one nic nie wnoszą, zero argumentacji, ocena dla Ciebie 1 ;]!
0
szafarz
Zgadzam się z tobą w 100%, ale są ludzie na tej stronie, którzy go będą sprzedawać z klubu nawet, jak będzie nasuwał bramkę za bramką. Zlatan zmarnował te świetne sytuacji w większości w 2 połowie, a w 1 czasami aż się prosiło czasami do niego zagrać. Nie będę komentował gry Messiego, bo to po prostu un Crack total! Cieszę się, że Leo dał strzelić Zlatanowi karnego, piękne zachowanie z jego strony. Jednej rzeczy żałuję tych 2 straconych bramek, bo Barca mogła dziś być ponownie liderem. Jest dobrze:D kolejny wielki sezon stoi otworem. Mes que un Club!
0
kamilt_91
No tak taki jest skład, ale nie martw się, dzisiaj lider wraca do Barcelony, będzie 0:5, tak obstawiłem i tak ma być;p! Tot units fem forca!
0
jedz*
0
Jak macie pisać tak durne komentarze to nie piszcie...:|
Brawo za wypowiedź, coś w stylu... jak masz jeść, to lepiej nie jedź;]
0
Mogę prosić też o sms`a bardzo mi zależy, będę wdzięczny. 784 -484-665 (era). Już się nie mogę doczekać jakie będą pary:D! Tot som Blaugrana!
0
No i ciśniemy:D! Ciesze się, że Zlatan zacznie mecz na ławce, może to pozwoli mu przemyśleć co jest nie tak z nim.
0
gczoo77
Hahaha, brawo za pomysł, jak dla mnie może to być ciekawe spotkanie, zwłaszcza w takim składzie!
0
Przestańcie spamować tymi linkami..
0
hubertinho
Właśnie dzięki temu jest to koszulka, którą wielbię! Dziwne masz powody do zmartwień.
0
No ja bym stawiał na Di Marie albo Silve. Szczerze to nie przepadam za Riberim. Nie widzę w nim nic tak wspaniałego by płacić za niego takie sumy, jakie często są wymieniane. Myślę, że przydałby się jakiś młody, szybki i utalentowany gracz.
0
szafarz
Mam nadzieję, że zobaczę tu więcej takich komentarzy, jak Twój:)!
0
Gielar00
1. Mogę pisać, co chcę:)!
2. Napisałem to bo taka jest prawda, jestem wielkim zwolennikiem Ibry, ale jeśli nie dostosuje się w miarę szybko do stylu gry Barcelony to nie będzie dobrze.
3. Kto mówi o jego sprzedaży?
4. Może ty byś coś napisał od siebie, a nie komentujesz tylko opinie innych.
0
Ibry**
0
Najgorsze jest to, że bez Obry Barca gra lepiej...
0
HalabKerbela
Tylko do momentu rozegrania rewanżu.
0
Jak ktoś nie ma kanału 26, to proponuje zaktualizować listę programów MENU.
0
Super artykuł, gratuluje! Wszystko ujęte w taki sam sposób, jak ja to widzę, zgadzam się z każdym zdaniem!
0
zenden23
Koleś on nie spamuje, czasami dodają się dwa komentarze!
0
Bykunn VS Reszta świata. wyluzuj się trochę, bo i tak nie przekonasz wszystkich do swojego zdania.
0
Wszystko się zgadza, tylko w zeszłym sezonie Pep ostrzegał o zaplanowanym, świadomym spadku formy drużyny.W tym sezonie niestety nie da się usłyszeć taki głosów. Pomimo tego myślę, że Barca powróci do swojej formy i to już niedługo.
0
Wszystko się zgadza, tylko w zeszłym sezonie Pep ostrzegał o zaplanowanym, świadomym spadku formy drużyny.W tym sezonie niestety nie da się usłyszeć taki głosów. Pomimo tego myślę, że Barca powróci do swojej formy i to już niedługo.
0
Nie, bo decyzja była prawidłowa..
.