dropsoon
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ile moza oplakiwac dziecko rozumie strata wielka ale zyje sie dalej a on niech lepiej odejdzie bo jak ktos powiedzial 14 mln brac za kupe grania to i ja bym potrafil ...
0
niech Iniesta dla dobra klubu odejdzie bo co on robi w pierwszym skladzie to nie wiem , jak gdzie indziej by grzał ławe 0 jakiego kolwiek pozytku z Iniesty :)
1
miejcie pretensje do Suareza drewno za 60 mln + nie potrafiace na pusta bramke 2 razy trafic :)
0
tak jest jak wiesniak suarez nie potrafi na pusta trafic :)
0
podziekujscie suarezowi :)
0
tylko fart pozwoli wygrac dzis Barcelonie :_ kiedys sie skonczy
2
jesli Barca przegra lub zremisuje to wina bedzie Suareza bo nie trafiac na pusta bramke pewnie nawet nie potrafilby trafic jak by bramkarza nie bylo czy obroncow obok nie go xD
0
0
Messi ciagle pilki traci wszystko chce sam zrobic , widac boli go te 5 bramek Ronaldo :)
0
prawda boli ze Barca ma wypalonych zawodnikow bez zadnych ambicji: D widac to golym okiem ze w lepszym klubie grzali by lawe az milo :)
0
w tym zespole po za atakiem to wszyscy aut juz dawno powinni poleciec :) Iniesta,Alves,Adriano,Rafinhia,Rudy,Douglas xD
0
ze te Ciolki z realem wygrali xD
1
bedzie ciezko bo Barca jest slaba a wygrana z Realem to byl tylko zwykly fart bo gdyby biali wykorzystali setki w pierszej polowie mecz by sie skonczyl :)
0
dzisiejszy Real zniszczyl by ta Barcelone :) taka prawda gdyby na miejscu Granady by byla Barca marnie by z tego wyszla :)
0
Komentarz usunięty
0
Neymar lawa :) i to koniecznie
1
tak grajacej granadzie to i Barca by wcisnela wiecej niz 5 bramek ;p nie ma co sie podniecac, bo przyjdzie lepszy rywal i Real tak sobie nie pochasa ,
0
tu chodzi o pomoc i prawa obrone, srodkowi tez jeszcze sporo pociagna , jedynie pomocy im zazdroszcze ;p ; D
1
pomoc Realu j jedynie Modric ma 30 lat ;p reszta zawodnikow max 24 ;d obsadzeni na lata sa ;p jak i z obrona jaki z pomoca ;p
0
niech zarząd dalej kupuje obrońców : D zamaist juz dawno kupic porzadna pomoc :_
2
no to Messi sie zegna ze zlotym butem :D wróciła pomoc Realu i tak beda wygladac mecze Realu ;p
1
tak jest jak sie ma takie drewna w pomocy jakie sa w Barcelonie :) i potem sie dziwia ludzie ze Real wygrywa obecnie pomoc Realu>>>>>> Barcelony
0
niech Barca nie oglasza czym sie interesuje bo Real znow kogos podkupi ;p jak to z Danilo jest; D
0
czy oni nie potafia w inna strone strzelic tylko ciagle wala w tego bramkarza
0
prawda boli nie potafia wykorzystac 100 % sytuacji gdyby to BBC albo Ronaldo to by mial juzz 5 bramek
1
smieszne pilkarze za grube miliony i nie potafia bramki strzelic hahaha wstyd niech skonca na treningu z ta tiki sraka i naucza sie strzelac bo wstyd
0
boze pilkarze za grube miliony a nie potrafia nic wykorzystac ahahh wstyd
0
taki Aguero juz by co najmniej 4 gole mial w takich sytuacjach co nasi strzelcy :)
0
niech sie kurwa wkoncu naucza wykorzystywac 100% sytuacje bo w GD to nie przejdzie iech kurwa pocwicza na treningach bo takie cos to i Rasiak by trafial..
0
gdyby Atleti nie mialo by takich drewien jak Torres i Mario ten meczy dawno by sie skonczyl :)