To jak zachowali się w stosunku do V.Valdesa jest katastrofalne. Tyle lat, tyle tytułów , sadzę tak jak autor wyżej (autor tematu) będziemy jeszcze płakać za naszym golkiperem, może gdy byś my go doceniali (my -kibice BARCELONY) został by u nas i by chciał skończyć tu karierę jak robią to wielcy gracze (w jednym klubie). Zawodnik Jednego Klubu odejdzie...... To smutne ale prawdziwe .
Thiago powinien zostać jeśli kupia neymara na skrzydlo to atak jest ok bo zmiennicy tello i pedro . A w pomocy będzie przewalone, grać znowu tak jak w tym sezonie iniesta,xavi - cesc zmiana a i tak nie gra na pomocy tylko f.9. Busquets/Song ok ale trzeba zostawic pomocnika grajacego z glowa i Thiago powinien zostac
To jak zachowali się w stosunku do V.Valdesa jest katastrofalne. Tyle lat, tyle tytułów , sadzę tak jak autor wyżej (autor tematu) będziemy jeszcze płakać za naszym golkiperem, może gdy byś my go doceniali (my -kibice BARCELONY) został by u nas i by chciał skończyć tu karierę jak robią to wielcy gracze (w jednym klubie). Zawodnik Jednego Klubu odejdzie...... To smutne ale prawdziwe .
Thiago powinien zostać jeśli kupia neymara na skrzydlo to atak jest ok bo zmiennicy tello i pedro . A w pomocy będzie przewalone, grać znowu tak jak w tym sezonie iniesta,xavi - cesc zmiana a i tak nie gra na pomocy tylko f.9. Busquets/Song ok ale trzeba zostawic pomocnika grajacego z glowa i Thiago powinien zostac
Komentarze
0
To jak zachowali się w stosunku do V.Valdesa jest katastrofalne. Tyle lat, tyle tytułów , sadzę tak jak autor wyżej (autor tematu) będziemy jeszcze płakać za naszym golkiperem, może gdy byś my go doceniali (my -kibice BARCELONY) został by u nas i by chciał skończyć tu karierę jak robią to wielcy gracze (w jednym klubie). Zawodnik Jednego Klubu odejdzie...... To smutne ale prawdziwe .
0
Thiago powinien zostać jeśli kupia neymara na skrzydlo to atak jest ok bo zmiennicy tello i pedro . A w pomocy będzie przewalone, grać znowu tak jak w tym sezonie iniesta,xavi - cesc zmiana a i tak nie gra na pomocy tylko f.9. Busquets/Song ok ale trzeba zostawic pomocnika grajacego z glowa i Thiago powinien zostac
0
To jak zachowali się w stosunku do V.Valdesa jest katastrofalne. Tyle lat, tyle tytułów , sadzę tak jak autor wyżej (autor tematu) będziemy jeszcze płakać za naszym golkiperem, może gdy byś my go doceniali (my -kibice BARCELONY) został by u nas i by chciał skończyć tu karierę jak robią to wielcy gracze (w jednym klubie). Zawodnik Jednego Klubu odejdzie...... To smutne ale prawdziwe .
0
Thiago powinien zostać jeśli kupia neymara na skrzydlo to atak jest ok bo zmiennicy tello i pedro . A w pomocy będzie przewalone, grać znowu tak jak w tym sezonie iniesta,xavi - cesc zmiana a i tak nie gra na pomocy tylko f.9. Busquets/Song ok ale trzeba zostawic pomocnika grajacego z glowa i Thiago powinien zostac