no ta ale szkoda odwolaniej tej kolejki ekstarklasy a tak sie nastawialem na mecz ojej druzyny WIDZEWA z lechem no szkoda bo zlapalismy gaz po wygranej 4-0 nad zabrzem mam nadzieje ze barac osasune osmieszy i caly tez zwiazek hiszpanski ;)
no Barca najlepszy naj bardziej oddany klub w tym co robi wielki szacunek mialem od malego dla tego klubu i tak zostanie ;) spokojnie poprostu jak chcesz w encie ogladac wejdz se wczesniej i niech elci cos innego a mecz wkoncu wskoczy na ten kanal ;) bo planowany jest na godz 21 ;)
no Barca najlepszy naj bardziej oddany klub w tym co robi wielki szacunek mialem od malego dla tego klubu i tak zostanie ;) spokojnie poprostu jak chcesz w encie ogladac wejdz se wczesniej i niech elci cos innego a mecz wkoncu wskoczy na ten kanal ;) bo planowany jest na godz 21 ;)
no ta ale szkoda odwolaniej tej kolejki ekstarklasy a tak sie nastawialem na mecz ojej druzyny WIDZEWA z lechem no szkoda bo zlapalismy gaz po wygranej 4-0 nad zabrzem mam nadzieje ze barac osasune osmieszy i caly tez zwiazek hiszpanski ;)
Komentarze
0
Zgadzam sie z siena Ludzie jak juz jestescie kibicami albo na takich portalach to czytajcie a nie tylko dodajecie bezsensowne komentarze :)
0
Sory za bledy ale mam klawiature poryta i czasem tam przeocze literowki ;)
0
no ta ale szkoda odwolaniej tej kolejki ekstarklasy a tak sie nastawialem na mecz ojej druzyny WIDZEWA z lechem no szkoda bo zlapalismy gaz po wygranej 4-0 nad zabrzem mam nadzieje ze barac osasune osmieszy i caly tez zwiazek hiszpanski ;)
0
no Barca najlepszy naj bardziej oddany klub w tym co robi wielki szacunek mialem od malego dla tego klubu i tak zostanie ;) spokojnie poprostu jak chcesz w encie ogladac wejdz se wczesniej i niech elci cos innego a mecz wkoncu wskoczy na ten kanal ;) bo planowany jest na godz 21 ;)
0
aj tam aj tam swedzialy go ;) xDDD
0
noo ale i tak mam nadzieje ze wygramy ;)ale podroz i zmeczenie tez da swe znaki ale jestesmy niezniszczeni zawsze damy z siebie 100% barcaa :)
0
aj tam aj tam swedzialy go ;) xDDD
0
no Barca najlepszy naj bardziej oddany klub w tym co robi wielki szacunek mialem od malego dla tego klubu i tak zostanie ;) spokojnie poprostu jak chcesz w encie ogladac wejdz se wczesniej i niech elci cos innego a mecz wkoncu wskoczy na ten kanal ;) bo planowany jest na godz 21 ;)
0
no ta ale szkoda odwolaniej tej kolejki ekstarklasy a tak sie nastawialem na mecz ojej druzyny WIDZEWA z lechem no szkoda bo zlapalismy gaz po wygranej 4-0 nad zabrzem mam nadzieje ze barac osasune osmieszy i caly tez zwiazek hiszpanski ;)
0
Sory za bledy ale mam klawiature poryta i czasem tam przeocze literowki ;)