O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4249
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 13

Komentarze

7

@Pustelnik Messi od kilku lat jest na tonącym okręcie, ile lat ma czekać żeby coś w tym klubie się zmieniło? Mało czekał? Zobacz na to co obecnie Barca gra, jakim jest pośmiewiskiem przez pogrom w LM, jakie transfery robi przez ostatnie lata... Co roku to samo, więc na co On ma czekać skoro zarząd robi takie jaja;) Spójrz na to z tej strony, ja obecnie mu się wcale nie dziwię. Najlepszy piłkarz świata od 2015 roku nie wygrał LM. Z całym szacunkiem ale Grizmann mu tym nie pomoże;) Ze sportowym pozdrowieniem, bez odbioru!;)

0

@Tomek54321 dlatego dziwię się że nie został w klubie żeby dojść do formy, biorąc pod uwagę to że nie grał kilka miesięcy a za 2 tyg mecz o wszystko w tym sezonie.

0

@Tomek54321 No tak oczywiście, ale jeżeli chodzi o Suareza to On teraz zagrał trochę minut, a przedtem nie grał kilka miesięcy i wrócił z nadwagą;)

0

No ale co w tym dziwnego? Zarabiając takie miliony to chyba normalne. Do tego powinni mu dietę rozpisać bo ociężały biega, a wiadomo że Luis w formie jest mega groźny. W sumie w tym sezonie przegraliśmy wszystko oprócz LM, za kilkanaście dni mecz z Napoli. Wydaje mi się że powinni trenować teraz więcej niż zawsze, żeby coś ugrać w LM, a Oni wyjeżdżają na wakacje....

0

Wszystko na raz.... jak kur*** w deszcz:D

Zobacz wszystkie

7

@Pustelnik Messi od kilku lat jest na tonącym okręcie, ile lat ma czekać żeby coś w tym klubie się zmieniło? Mało czekał? Zobacz na to co obecnie Barca gra, jakim jest pośmiewiskiem przez pogrom w LM, jakie transfery robi przez ostatnie lata... Co roku to samo, więc na co On ma czekać skoro zarząd robi takie jaja;) Spójrz na to z tej strony, ja obecnie mu się wcale nie dziwię. Najlepszy piłkarz świata od 2015 roku nie wygrał LM. Z całym szacunkiem ale Grizmann mu tym nie pomoże;) Ze sportowym pozdrowieniem, bez odbioru!;)

3

Jedyny plus przed tym meczem, My mamy MESSIEGO, oni nie;))

3

Jeden z 3 najlepszych bramkarzy na świecie... Grający nogami na pewno najlepszy na świecie. Barcelona stoi w miejscu, nie rozwija się tak jak powinna, nie robi takich transferów jakie gwarantowałyby sukces w LM, to daje do myślenia Ter Stegenowi. Oby został. ????

0

Wszystko na raz.... jak kur*** w deszcz:D

0

@fryc_86 przypomnij sobie finał pucharu w zeszłym roku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?