0

Podpisuje się pod tym obiema rękoma.......

0

Hen- podpisuje się obiema rękoma ,straszna żenada

0

Animo Tito.

0

kosmiczny mecz!!!

0

we wtorek wyrwalem od niego autograf

0

skakalem jak opetany po po pokoju gdy padla brama!!,piekne chwile!!

0

swietny zawodnik

0

zgadzam sie z tym gosciem calkowicie!

0

Barcelonista87- co do Ronaldinho zgadzam sie z toba calkowicie!!!

0

swietna wiadomosc!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?