0

człowieku nikt by tego nie obronil :D

1

Piękna brama Van Persiego !

0

Ciezko powiedziec czy zachaczyl Coste czy nie, potrzeba idealnej powtorki...ktora i tak nic juz nie zmieni;)

0

jak ktoś widział tam faul to jest po prostu ślepym hipokrytą.

0

uważaj, żeby Neymar sam tego wniosku nie napisał po wczorajszym meczu...

4

KOREA 2014

3

Korea 2014 !

1

Mam nadzieje, ze brazylie zmiecie jakis zespol w 1/8 ... Swdziowania to zart, chcialem obwjrzec mecz fair play.

1

No wlasnie nie bylo...bramkarz jeszcze nie mial pilki w rekach

0

No to teraz juz wiem na 100% ze korea jednak...

0

Ńie troluj juz tam Muniz by nawet karnego ńie gwizdnal...sedzia kalosz

0

Jak mozna zabic tak dobry mecz? Karny z dupy...

0

Ale w realu bale jest pomocnikem i nie biega gdzie chce... Neymar zeby gral tak jak teraz to wlasnie musi byc na pozycji Messiego a wiadomo ze to nie bedzie mialo miejsca.

2

Neymar nigdy nie bedzie gral w Barcy tak jak gra w reprezentacji. W druzynie tylko moze byc jeden wolny elektron.

0

Tak tylko prawda jest taka, że Real sprzeda Morate za minimum 20 mln + jakieś ważne klauzule.

3

no wiesz, można go nie lubić itp. ale futbol bez Mourinho by dużo stracił, bo mimo wszystko trenerem jest wielkim.

0

Jest szklany, taka smutna prawda.

0

Poprostu mają odpowiednie osoby na ważnych stanowiskach które mają łeb na karku i potrafią robić dobry biznes.

0

raczej ISCO

0

Dzisiaj rano przy kawie przed praca czytalem dobrt artykul o MS. Zaciekawilo mnie to, ze biedna Brazylia wydala na stadiony o 100% wiecej niz miala (lapowki itp pewnie) dla mnie to jest paranoja robic mundial w tak biednym kraju, przeciez na chlopski rozum kogo tam stac na bilet na mecz? Trybuny bede wypelnione vipami i przyjezdnymi kibicami. Jestem tez bardzo ciekawy jak TV nam ladnie opakuje to co tam sie bedzie na prawde dzialo, ilu kibicow zginie,zostanie okradzionych itp ( moze drastyczne to co pisze,ale w brazylii potrafia zabic za telefon) #niejaramnietenmundial

0

w sezonie 12/13 grał lepiej dla drużyn i nie był umieszczany na łaszywej 9. Zresztą nie bardzo rozumiesz tutaj coś takiego jak wola zawodnika do podpisania przedłużenia kontraktu... już Ci to kolega wyżej napisał.

0

Dlatego napisałem, że jest 2 lata młodszy;) doświadczenie przychodzi z wiekiem. Druga sprawa Carlo A. trener Realu powiedział jasno, że transfery po mundialu, wiec wszystkich piłkarzy łączonych na tą porę z Realem można i trzeba brać z przymrużeniem oka.

0

Widać że ogladasz mecze Barcy od tego sezonu, gdzie Cesc poprostu był nieumiętnie umieszczany na boisku, a i tak statystyki wykrecil niezle.

0

dla kasy ? czemu my sprzedajemy Cesca przeciez jest taki dobry? glupie pytania zadajesz...

6

Rakitic i Kroos (bo tak się piszę jego nazwisko) to ta sama pólka piłkarska nikt nikogo nie zjada...na plus dla Rakitica jest to, że już jest ograny w La Liga, a na plus dla Kroos'a, że jest o 2 lata młodszy.

0

Paradoks jest taki, że na tą chwilę i na przyszłych pare sezonów to w Barcelonie marnuję się wiecej piłkarzy na ławce niż w Realu.

4

Ale sie na niego wypieli

4

Trzeba przyznac, ze ladne sumy Chelsea zarobila za sprzedaz zawodnikow i tez relatywnie mala kase kupila klasowych zawodnikow, dobra okienko dla nich.

0

Miesiac temu juz to pisalem, ze w wywiadzie Reus jasno okreslil swoja przyszlosc...ale nie jeden z drugim pisal komentarze ze Reus przyjdzie tak jak te "gazety"

0

kolejna plota...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?