dupaslonia
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba powinien być karny... swoją drogą ale benzema przypierzył w spojenie
0
sędzia lekko na naszą korzyść, lekie błędy popełnia, a real widzę się obudził...
0
Gość w studiu fajne zdanie powiedział o Carlo Ancelottim.
0
Ręka ! ale fuks
0
Messi przynurkował hehe
0
Dokładnie faul był. Ale to łapanie się za twarz niepotrzebne, a czerwona kartką to już w ogóle...
0
Kurdę ja to tylko u nas doświadzcam na stronie, zobacz jaki jest teraz lament za ten faul na cristiano.
0
Akurat tam Faul był, fakt dołożyl od siebie i to nie było na czerwoną kartkę. ALe idząc waszym tokiem myślenia jak by miał być zawieszony to u nas Alba i Busquets by cały rok musieli pauzować... Niestety taka się teraz piłka lamerska zrobiła.
0
Akcja ROku :D http://images.4chan.org/sp/src/1382558795190.gif
0
Akurat karny się należał... Nawet 4 osoby w studio w przerwie meczu to potwierdziło i sami komentatorzy w drugiej częsci spotkania. Faul był ewidentny i karny słuszny.
Panowie trochę obiektywizmu.
0
Niestety ale tutaj za dużo ludzi o niskim intelekcie się udziela. Prawda jest taka, że faul był, bo go już Cristiano wyprzedzał i mu machnął. Druga sprawa ten faul nie był na Czerwoną kartkę.
0
Maja morate, nie wiem czemu benzeme trzymaja jak trafic do pustej nie umie.
0
Vidal, co to bylo hehehe
0
Dokladnie.
0
Karny byl, obejrzyj powtorke to zobaczysz ze chellini chcial go udusic hehe
0
Na moje karny nie byl z dupy, ewidentny faul. Nawet 4 osoby w studio to potwierdzily i sami komentatorzy.
0
Faul byl, ale nie na czerwona kartke, wina sedziego. Pierwsza wina
0
Boze jak czytam te komentarze, to w większość Kibice Barcelony to banda debili ;/
0
Szczescie jest takie, że Real nie jest w optymalnej formię
0
Musicie znowu zwalać wine na sedziego...
0
faul jak byk a oni sie klócą...
0
to jest włąsnie to podniecanie się jak wygrywamy w slabej La Lidze, pierwsza lepsza druzyna i jest słabo.
0
przeciez juz wszedzie pisali ze 91 nawet na wp :D.
karnego nie bylo, ale i tak zwyciestwo im sie należało taka prawda, kto oglądał mecz ten to przyzna.
0
to co dzisiaj Cabanero wylapuje to niezle, już w Madrycie z 3-0 powinno byc :D
0
Trzeba przyznac, że ladnie graja. Morata to jedna przewyższa Benzeme, po kilku akcjach to widać.
0
Real ma Lopeza który jest w lepszej formię od Ikera.
0
a co to ma wspólnego ? czy tu nikt nie umie czytać ze zrozumieniem?
Mi chodzi o to, że miesiąc temu sam Del Bosque mówił, że "Iker jest najlepszym bramkarzem i nie wyobraża sobie jego siedzącego na ławce" po czym usadzą go na ławce (wg mnie słusznie). Już nie wspomne jak AS ganiał innych trenerów za sadzanie Ikera na ławce. A teraz cisza jak Del Bosque posadził gwiazdę AS'a czy to nie jest hipokryzja ?
0
To proszę wytłumacz mi to, czemu Del Bosque nie dostało się za to że posadził Ikera Casillasa na ławce ( bardzo dobrze,że gra Valdes) ? a jak Mourinhio posadził Ikera to AS gromił na niego z lewa i prawa to samo tyczy się Carlo. I czy poza Twoim inteligentnym przekazem "matka wie ze cpiesz?" starczy Ci sił i szarych komórek na sformułowanie kilku zdań złożonych ?
0
A czemu nagle ten szmatławiec nie napisał że w bramce Hiszpanii stał Victor Valdes? i czemu za to nie oberwało się świętej krowie(Del Bosque) tak jak obrywało się Mourinho i Ancelottiemu ?
Ta cała gazeta jak i Pan Del B. to hipokryci.
0
pewnie jakis idiota stąd, z czego tu sie cieszyć ?