0

chyba powinien być karny... swoją drogą ale benzema przypierzył w spojenie

0

sędzia lekko na naszą korzyść, lekie błędy popełnia, a real widzę się obudził...

0

Gość w studiu fajne zdanie powiedział o Carlo Ancelottim.

0

Ręka ! ale fuks

0

Messi przynurkował hehe

0

Dokładnie faul był. Ale to łapanie się za twarz niepotrzebne, a czerwona kartką to już w ogóle...

0

Kurdę ja to tylko u nas doświadzcam na stronie, zobacz jaki jest teraz lament za ten faul na cristiano.

0

Akurat tam Faul był, fakt dołożyl od siebie i to nie było na czerwoną kartkę. ALe idząc waszym tokiem myślenia jak by miał być zawieszony to u nas Alba i Busquets by cały rok musieli pauzować... Niestety taka się teraz piłka lamerska zrobiła.

0

0

Akurat karny się należał... Nawet 4 osoby w studio w przerwie meczu to potwierdziło i sami komentatorzy w drugiej częsci spotkania. Faul był ewidentny i karny słuszny.
Panowie trochę obiektywizmu.

0

Niestety ale tutaj za dużo ludzi o niskim intelekcie się udziela. Prawda jest taka, że faul był, bo go już Cristiano wyprzedzał i mu machnął. Druga sprawa ten faul nie był na Czerwoną kartkę.

0

Maja morate, nie wiem czemu benzeme trzymaja jak trafic do pustej nie umie.

0

Vidal, co to bylo hehehe

0

Dokladnie.

0

Karny byl, obejrzyj powtorke to zobaczysz ze chellini chcial go udusic hehe

0

Na moje karny nie byl z dupy, ewidentny faul. Nawet 4 osoby w studio to potwierdzily i sami komentatorzy.

0

Faul byl, ale nie na czerwona kartke, wina sedziego. Pierwsza wina

0

Boze jak czytam te komentarze, to w większość Kibice Barcelony to banda debili ;/

0

Szczescie jest takie, że Real nie jest w optymalnej formię

0

Musicie znowu zwalać wine na sedziego...

0

faul jak byk a oni sie klócą...

0

to jest włąsnie to podniecanie się jak wygrywamy w slabej La Lidze, pierwsza lepsza druzyna i jest słabo.

0

przeciez juz wszedzie pisali ze 91 nawet na wp :D.
karnego nie bylo, ale i tak zwyciestwo im sie należało taka prawda, kto oglądał mecz ten to przyzna.

0

to co dzisiaj Cabanero wylapuje to niezle, już w Madrycie z 3-0 powinno byc :D

0

Trzeba przyznac, że ladnie graja. Morata to jedna przewyższa Benzeme, po kilku akcjach to widać.

0

Real ma Lopeza który jest w lepszej formię od Ikera.

0

a co to ma wspólnego ? czy tu nikt nie umie czytać ze zrozumieniem?

Mi chodzi o to, że miesiąc temu sam Del Bosque mówił, że "Iker jest najlepszym bramkarzem i nie wyobraża sobie jego siedzącego na ławce" po czym usadzą go na ławce (wg mnie słusznie). Już nie wspomne jak AS ganiał innych trenerów za sadzanie Ikera na ławce. A teraz cisza jak Del Bosque posadził gwiazdę AS'a czy to nie jest hipokryzja ?

0

To proszę wytłumacz mi to, czemu Del Bosque nie dostało się za to że posadził Ikera Casillasa na ławce ( bardzo dobrze,że gra Valdes) ? a jak Mourinhio posadził Ikera to AS gromił na niego z lewa i prawa to samo tyczy się Carlo. I czy poza Twoim inteligentnym przekazem "matka wie ze cpiesz?" starczy Ci sił i szarych komórek na sformułowanie kilku zdań złożonych ?

0

A czemu nagle ten szmatławiec nie napisał że w bramce Hiszpanii stał Victor Valdes? i czemu za to nie oberwało się świętej krowie(Del Bosque) tak jak obrywało się Mourinho i Ancelottiemu ?
Ta cała gazeta jak i Pan Del B. to hipokryci.

0

pewnie jakis idiota stąd, z czego tu sie cieszyć ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?