No i sie cwaniaki śmiały z Janasa a Tu Barca Poległa:D Takich okazji niewykorzystać;p oh oh.. Brawo Wisła... kompromitacja Barcy. WIem że moze niezależało im ale mogli wygrac.... Jednak niepotrafili.. pozdro wszsytkim
No i sie cwaniaki śmiały z Janasa a Tu Barca Poległa:D Takich okazji niewykorzystać;p oh oh.. Brawo Wisła... kompromitacja Barcy. WIem że moze niezależało im ale mogli wygrac.... Jednak niepotrafili.. pozdro wszsytkim
Komentarze
0
No i sie cwaniaki śmiały z Janasa a Tu Barca Poległa:D Takich okazji niewykorzystać;p oh oh.. Brawo Wisła... kompromitacja Barcy. WIem że moze niezależało im ale mogli wygrac.... Jednak niepotrafili.. pozdro wszsytkim
0
No i sie cwaniaki śmiały z Janasa a Tu Barca Poległa:D Takich okazji niewykorzystać;p oh oh.. Brawo Wisła... kompromitacja Barcy. WIem że moze niezależało im ale mogli wygrac.... Jednak niepotrafili.. pozdro wszsytkim