dywaneriapl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Siedlce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby Ivan sprawił sobie nowy tatuaż na lewej ręce???
0
Kto się wciskał do zdjęcia za Bussim?
Obstawiam że Bartra.
0
Leo i CR7, ale skrót fajny.
0
Ale przed mundialem Messi dobrze się oszczędzał.
0
Co do tytułu artykułu. Oczywiście, że było warto, bo wyobraźmy sobie co by było gdyby Neymarowi wyszedł trick i strzelił gola lub asystował. Ktoś miałby takie pretensje o ośmieszanie zawodników?
0
Taki jest sport. Ma być widowiskowy i emocjonujący. Dla milionów zasiadających przed telewizorami takie akcje są jak najbardziej wyczekiwane. Nie można w piłce czy innej dyscyplinie pobłażać przeciwnikom, przecież te drużyny rywalizują ze sobą i grają o wszystko. Jeżeli będziesz się litował to wykorzystają to i cię zgnębią. A co by było gdyby Neymar założył siatkę obrońcy, a później następnemu obrońcy i piłkę posłał do bramki lobem nad bramkarzem? To też by było brakiem szacunku dla tych piłkarzy?
Jak dla mnie to Bustinza zachował się jak pociotek, że jeszcze z pretensjami do Neymara poleciał.
1
Bramki palce lizać i ciężko jest wybrać. Wziąłem pod uwagę ciężar spotkania i mecz z realem w półfinale LM. Messi naprawdę zrobił im tam jesień średniowiecza z dupy, bo nikt nie wiedział w którą stronę pójdzie i kiedy strzeli.
0
Spokojnie, wszystkich trzech nie zakontraktują na 100%. Wątpię aby któryś z nich chciał grzać ławę.
0
O ile dobrze pamiętam to był on najlepszym asystentem w realu
0
O Suarezie też można by było tak mówić. Po co nam taka 9? Barca nie potrzebowała go do swojego stylu gry, ale przyszedł Lucho i sporo zmienił. Zmienił trochę styl, mniej klepania, wysoki i groźny nadal pressing, mnóstwo rotacji i wszystko do siebie pasuje. Przez sezon idziemy jak burza. Co do Pogby miejsce dla niego by się znalazło i on sam u nas też by się odnalazł. Jest pracowity na boisku i dobrze interpretuje grę. Taki czarny byk jest nam potrzebny do roznoszenia przeciwników w środku pola. Gorsza sprawa to cena za niego. Takie moje zdanie.
2
W d...pie z sędzią. Mnie najbardziej martwi ostra gra Atletico i obawa przed poważniejszą kontuzją któregoś z zawodników przed najważniejszymi finałami.
0
Faworytem jesteśmy my, ale...
to jest tylko jeden mecz i wszystko jest możliwe
0
Masz rację. Można powiedzieć, że mamy trzech wielkich indywidualistów, którzy w pojedynkę mogą rozstrzygać, wygrywać mecze, a jednak grają dla całej drużyny / z całą drużyną i dodatkowo cieszą się ze swojej współpracy. Niespotykane !!!
0
Ciekawy jestem jak turniej wpłynie na formę Messiego w przyszłym sezonie.
0
Wygrają 4-0 ? Chyba jak będzie grał razem z Robbenem i Ryberym.... w pegasusa.
0
Również mi o to chodzi. Stary Beck plecie bzdury :)
0
Bez Messiego Barcelona byłaby zwykłym zespołem.... idąc tokiem rozumowania Beckenbauera to wszystkie inne zespoły są zwyczajniakami bo nie mają Messiego. To Leo robi różnicę. Sam sobie strzela w stopę :)
35
Czyli Bayern to zwykły zespół, bo nie gra z nimi Messi.
1
O Raulu też szybko zapomnieli.
5
Zaraz. Co tam ostatnio bełkotał Ferguson? Że nie wie czy Leo by sobie poradził tak dobrze w innej drużynie??? Masz odpowiedź staruszku.
0
Już za stary na pomocnika i za wolny, a szczególnie do naszej drużyny.
0
Dokładnie. W tamtym roku miała zacząć się dominacja Bayernu po wygranej LM i co??? Bundesligę wygrali, ale puchar niemiec zdobyli tylko i wyłącznie dzięki sędziemu, a o LM nie ma co nawet wspominać. Real jak powtórzy to samo w przyszłym roku to będzie mały szacun, ale na chwilę obecną o żadnym cyklu nie ma mowy.