dzbanek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
e2 nie jest w formie to widac ale zeby od razu go sprzedac? bez przesady. co do busquatsa to chlopak nie daje rady. mam nadzieje ze henio wykuruje sie do finalu i iniesta wejdzie do srodka. yaya dobrze sobie radzi na obronie. alves jest bez formy i moze dobrze ze nie zagra w finale. nie wiem tylko dlaczego nie oddajemy zadnych strzalow z dystansu, caly czas staramy sie wejsc z pilka do bramki a mecz z cheaelsi pokazal ze z angielskimi druzynami z ich obrona tego sie nie da zrobic ot tak. dlaego mam obawy co do finalu ale wierze ze dadza se chkopaki rade.
0
gralismy slaby mecz, konczylismy w 10 a londynczycy zamiast nas dobic zostawili wyczerpanego Anelke samego z przodu. taki blad mogl i mial fatalne skutki, prowadzac 1:0 u siebie nie mozna byc pewnym awansu szczegolnie ze barca ma kilku pilkarzy mogacych strzelic bramke w kazdej chwili z niczego. tak na szczescie sie stalo i jestesmy w finale
0
tak napewno zagraja. jesli stracimy pierwsi bramke moze byc ciezko o awans:(
0
mozna go sprzedac ale tylko jesli kupimy kogos na jego miejsce. inaczej bedzie problem jesli ktos z podstawy dozna jakiejs kontuzji
0
valdes jest za slaby.trzymanie go tylko po to aby miec w bramce wychowanka jest najwieksza glupota wladz klubu. zobaczymy co jego zwolennicy beda mowic kiedy odpadniemy z ligi mistrzow po jego kolejnym bledzie. jakie wtedy beda mieli usprawiedliwienie jego przecietnych umiejetnosci? a o wystepie w reprezentacji hiszpani moze tylko pomazyc!
0
Nie ma co dyskutować nad tym kto będzie grał a kto nie. Jeżeli będziemy w takiej dyspozycji w jakiej jesteśmy teraz to i tak gran derbi będzie nasze!!!!!
0
benzema sie przyda u nas. tylko jeszcze nie teraz, trzeba poczekac jeszcze z rok. to moze byc trudne bo ktos moze nam go sprzatnac spod nosa. a samuel moze pewnego pieknego dnia zechciec zmienic otoczenie kto go tam wie? przeciez nie mozemy wymagac zeby kazdy chcial grac w barcie do konca swojej kariery.