dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Lucas Leiva z Liverpoolu?
0
My jesteśmy Polakami, a chodzi o Thiago Cionka (nie Alcantarę), który został powołany do Polski, a jak wiadomo pochodzi z Brazylii.
5
Luz, każdy ma prawo do własnego zdania.
1
Mógłby, czemu nie? Tylko wiadomo że na chwilę obecną Brazylia ma dużo lepszych graczy.
0
Song jaka parasolka :)
3
Ha, marzenie :)
0
Patrzcie, przychodzi Aguero i mamy trio MAN (Messi-Aguero-Neymar). Zawsze lepiej być mężczyznami, niż jakąś stacją telewizyjną :) . Tylko jeżeli miałoby to działać, że to tylko dobry kumpel Messiego, a po boisku sobie spacerują za rączkę to jestem na nie.
0
Tak, to wszystko się działo właśnie w tym meczu
0
http://es.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Luis_Gonz%C3%A1lez_Gonz%C3%A1lez
http://es.wikipedia.org/wiki/Alejandro_Jos%C3%A9_Hern%C3%A1ndez_Hern%C3%A1ndez
Bernabeu? To wydawało się że skazany na Real :)
3
Sędziowie Gonzalez Gonzalez i Hernandez Hernandez rządzą :)
3
Ja po tych pięknych chwilach, puściłem sobie skrót meczu na Stamford Bridge z 2011 roku, i zastanawiam się, jak oni mogli zmarnować tyle sytuacji
0
Ovrebo
0
Byłoby fajnie gdyby został, bo przez kontuzję nie mógł się wykazać, a za wiele razy go nie oglądałem, ale pewnie Enrique nie będzie miał nic do powiedzenia w tej sprawie, a Zubizaretta.
0
Szkoda że to prawdopodobnie jeden z ostatnich treningów JdS w klubie...
1
Onet i wszystko jasne...
0
Ok, spoko :)
0
Dlaczego?
0
Mam nadzieję że to tylko plotka. Rok temu też w lato rzucało się Fabsa po różnych klubach, a skończyło się jak skończyło. Tylko że od niedawna Cesc jest swego rodzaju zapchajdziurą, i boję się że nie zadeklaruje już że chce tu dalej być.
4
Bez utarcia nosa Realowi -nie wchodzisz :)
0
Niestety to zawodnicy, którzy niewiele mogą dać Barcelonie. JdS, niech idzie do jakiegoś przeciętniaka z Primera Division gdzie będzie mógł grać i się rozwijać (niech bierze przykład z brata Giovanniego, który jest wiodącą postacią w Villareal). Cuenca, to samo. Pinto pewnie zakończy karierę, lub będzie się bawił w jakimś mniejszym klubiku, Oier- nie jestem w stanie nawet ocenić jego umiejętności, Afellay-grał w Schalke i chyba przejdzie do jakiegoś zbliżonego poziomem klubu, a jak za Tello przyjdzie dobra oferta, to sprzedać go, bo się chłop u nas marnuje
18
Pozostaje wiara w Valladolid i Celtę. Oczywiście nie wymieniam Espanyolu, bo to coś będzie stawało na głowie, by mistrzostwo nie trafiło do Barcy
0
Ramos w Barcelonie? Sorry, ale to nie szczyt moich marzeń
0
Amunt Valencia
1
Takie już nasze zadanie :) Podobno wiara czyni cuda
1
I Tamudazo odbierające mistrza Barcelonie...
4
Ramos?
1
Byłoby super. Tylko czy to realne?
0
Ja też, ale zobaczymy czy będą po LE podłamani, czy będą gryźć trawę i chcieli się zrehabilitować
0
Dołączam się do kciuków za Valencię
0
Tak....