0

A Lucas Leiva z Liverpoolu?

0

My jesteśmy Polakami, a chodzi o Thiago Cionka (nie Alcantarę), który został powołany do Polski, a jak wiadomo pochodzi z Brazylii.

5

Luz, każdy ma prawo do własnego zdania.

1

Mógłby, czemu nie? Tylko wiadomo że na chwilę obecną Brazylia ma dużo lepszych graczy.

0

Song jaka parasolka :)

3

Ha, marzenie :)

0

Patrzcie, przychodzi Aguero i mamy trio MAN (Messi-Aguero-Neymar). Zawsze lepiej być mężczyznami, niż jakąś stacją telewizyjną :) . Tylko jeżeli miałoby to działać, że to tylko dobry kumpel Messiego, a po boisku sobie spacerują za rączkę to jestem na nie.

0

Tak, to wszystko się działo właśnie w tym meczu

3

Sędziowie Gonzalez Gonzalez i Hernandez Hernandez rządzą :)

3

Ja po tych pięknych chwilach, puściłem sobie skrót meczu na Stamford Bridge z 2011 roku, i zastanawiam się, jak oni mogli zmarnować tyle sytuacji

0

Ovrebo

0

Byłoby fajnie gdyby został, bo przez kontuzję nie mógł się wykazać, a za wiele razy go nie oglądałem, ale pewnie Enrique nie będzie miał nic do powiedzenia w tej sprawie, a Zubizaretta.

0

Szkoda że to prawdopodobnie jeden z ostatnich treningów JdS w klubie...

1

Onet i wszystko jasne...

0

Ok, spoko :)

0

Dlaczego?

0

Mam nadzieję że to tylko plotka. Rok temu też w lato rzucało się Fabsa po różnych klubach, a skończyło się jak skończyło. Tylko że od niedawna Cesc jest swego rodzaju zapchajdziurą, i boję się że nie zadeklaruje już że chce tu dalej być.

4

Bez utarcia nosa Realowi -nie wchodzisz :)

0

Niestety to zawodnicy, którzy niewiele mogą dać Barcelonie. JdS, niech idzie do jakiegoś przeciętniaka z Primera Division gdzie będzie mógł grać i się rozwijać (niech bierze przykład z brata Giovanniego, który jest wiodącą postacią w Villareal). Cuenca, to samo. Pinto pewnie zakończy karierę, lub będzie się bawił w jakimś mniejszym klubiku, Oier- nie jestem w stanie nawet ocenić jego umiejętności, Afellay-grał w Schalke i chyba przejdzie do jakiegoś zbliżonego poziomem klubu, a jak za Tello przyjdzie dobra oferta, to sprzedać go, bo się chłop u nas marnuje

18

Pozostaje wiara w Valladolid i Celtę. Oczywiście nie wymieniam Espanyolu, bo to coś będzie stawało na głowie, by mistrzostwo nie trafiło do Barcy

0

Ramos w Barcelonie? Sorry, ale to nie szczyt moich marzeń

0

Amunt Valencia

1

Takie już nasze zadanie :) Podobno wiara czyni cuda

1

I Tamudazo odbierające mistrza Barcelonie...

4

Ramos?

1

Byłoby super. Tylko czy to realne?

0

Ja też, ale zobaczymy czy będą po LE podłamani, czy będą gryźć trawę i chcieli się zrehabilitować

0

Dołączam się do kciuków za Valencię

0

Tak....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?