1

he he jak ulał

0

Martino i Zubizaretta- ci panowie chcą udawać że wszystko jest cacy i jest pięknie

0

Ja tak nie potrafię... Być kibicem Barcelony przez prawie całe życie i kibicować w pewnym momencie, aby wszystko przegrywała... Wierzę w CdR i mistrzostwo, mamy prawo do własnego zdania

0

Ty porównujesz Ligę Mistrzów i Primera Division do Copa del Rey?

0

Nawet tak może być lepiej, ale gdy jest El Clasico wszystko idzie na bok. Być kibicem Barcelony i kibicować Realowi w starciu z nią, no cóż- wolny kraj

0

Więc będzie kolejna wymówka kibiców "Królewskich"... Dziwne są Grand Derbi bez CR7...Ps. A i że zagra Ramos, to powinniśmy się cieszyć, mając na uwadze że można go traktować jako wzmocnienie Barcelony :)

1

Ten Zabizaretta, to jakiś nowy zawodnik :D Ps. Bez spiny-już poprawili

0

ja nie wiem czemu Dongou nie dostaje szans, po tym jak strzelił bramkę Cartagenie

1

Jak odwołają nam zakaz- to piszcie wtedy takie ploty, ok?

0

Tak też zaczęli mecz na Bernabeu, i dostali gonga od Iniesty

0

skąd masz takie info?

0

To ATM może mieć po majstrze... A ma Valencie , levante i nas na wyjeździe

0

Na razie Atleti słabo

0

Ancelotti jest spoko

0

i zagramy Sergi Roberto?

0

jak odejdzie to zostaniemy z bartrą, mascherano (który nie jest stoperem) i pique...wybornie, ps. wszystkiego najlepszego dla El Capitano!

0

Niech trenują skuteczność

0

W tydzień przegramy prawdopodobnie tyle spotkań, ile prawie przez cały sezon np. za Pepa

0

żeby tak jeszcze grali

0

Lepszy Oier?

0

Ale dobrze, może w końcu się obudzą

0

Ciekawe za co krytykują Pinto, bo gdyby nie on to byłoby z 3 bramki dla granady

0

"staram się rządzić w szatni"

0

plusow nie bedzie, "bo funkcja rekomendowania komentarzy, zostala chwilowa wylaczona, przepraszamy"- widze ze strona przystosowala sie do gry barcy

0

28 strzalow barcy, i nie strzelic zadnego to trzeba umiec

0

Dokładnie, tu trzeba trenera z jajami. Jednak Tito wygrał ligę i doszedł do półfinału - już nie wspominam o tamtejszej klęsce ( z Martino, ani ligi, ani półfinału nie było)... Już nawet Roura wygrał w Granadzie, tyle że wtedy w formie był Messi...

0

Akurat nie ma co wysnuwać takich wnioskow po spotkaniu z Almerią

0

Trzy finały przegrane w tydzień?

0

Może opowiesz nam jak od dwóch lat kupujesz stopera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?