dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
he he jak ulał
0
Martino i Zubizaretta- ci panowie chcą udawać że wszystko jest cacy i jest pięknie
0
Ja tak nie potrafię... Być kibicem Barcelony przez prawie całe życie i kibicować w pewnym momencie, aby wszystko przegrywała... Wierzę w CdR i mistrzostwo, mamy prawo do własnego zdania
0
Ty porównujesz Ligę Mistrzów i Primera Division do Copa del Rey?
0
Nawet tak może być lepiej, ale gdy jest El Clasico wszystko idzie na bok. Być kibicem Barcelony i kibicować Realowi w starciu z nią, no cóż- wolny kraj
0
Więc będzie kolejna wymówka kibiców "Królewskich"... Dziwne są Grand Derbi bez CR7...Ps. A i że zagra Ramos, to powinniśmy się cieszyć, mając na uwadze że można go traktować jako wzmocnienie Barcelony :)
1
Ten Zabizaretta, to jakiś nowy zawodnik :D Ps. Bez spiny-już poprawili
0
ja nie wiem czemu Dongou nie dostaje szans, po tym jak strzelił bramkę Cartagenie
1
Jak odwołają nam zakaz- to piszcie wtedy takie ploty, ok?
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/01/e2003cd7b588821a5b247c68524ebc83_original.jpg?1358071282
0
Tak też zaczęli mecz na Bernabeu, i dostali gonga od Iniesty
0
skąd masz takie info?
0
To ATM może mieć po majstrze... A ma Valencie , levante i nas na wyjeździe
0
Na razie Atleti słabo
0
Ancelotti jest spoko
0
i zagramy Sergi Roberto?
0
jak odejdzie to zostaniemy z bartrą, mascherano (który nie jest stoperem) i pique...wybornie, ps. wszystkiego najlepszego dla El Capitano!
0
Niech trenują skuteczność
0
W tydzień przegramy prawdopodobnie tyle spotkań, ile prawie przez cały sezon np. za Pepa
0
żeby tak jeszcze grali
0
Lepszy Oier?
0
Ale dobrze, może w końcu się obudzą
0
Ciekawe za co krytykują Pinto, bo gdyby nie on to byłoby z 3 bramki dla granady
0
"staram się rządzić w szatni"
0
plusow nie bedzie, "bo funkcja rekomendowania komentarzy, zostala chwilowa wylaczona, przepraszamy"- widze ze strona przystosowala sie do gry barcy
0
28 strzalow barcy, i nie strzelic zadnego to trzeba umiec
0
Dokładnie, tu trzeba trenera z jajami. Jednak Tito wygrał ligę i doszedł do półfinału - już nie wspominam o tamtejszej klęsce ( z Martino, ani ligi, ani półfinału nie było)... Już nawet Roura wygrał w Granadzie, tyle że wtedy w formie był Messi...
0
Akurat nie ma co wysnuwać takich wnioskow po spotkaniu z Almerią
0
Trzy finały przegrane w tydzień?
0
Może opowiesz nam jak od dwóch lat kupujesz stopera?