1

Sranie w banie skończyły się konflikty z LE a o czymś trzeba pisać

0

Marne śmieszne i do tego głupie są twoje wypociny poniżej brakuje ci klasy szacunku i obiektywizmu Pozdrawiam

0

Montoya bez jaj jako jedyny dawał się ogrywać w obronie i w ofensywie nic nie wnosił ale ostatnio jest promocja martina

5

Nie sądzę żeby bóg trzymał w drużynie obrońcę z którego messi i ronaldinho robili taki korkociąg podejrzewam że na samą myśl ma mdłości

4

Kibicuje barcelonie od lat 90 i dla mnie to leo jest najlepszy na świecie ale drwienie i pomijanie w tej klasyfikacji C Ronaldo świadczy o waszej ignorancji niedojrzałości i niestety głupocie

0

Cieszy wynik i momentami gra ale zastanawia mnie dlaczego nie grał busi pytam nie grał bo to że na boisku był to wiem i miał jeszcze więcej głupich strat niż w niedzielnych derbach

0

Żenujące te wasze komentarze oglądaliście skrót w teleexpressie i na tej podstawie dajecie komentarze bo ją oglądałem mecz od deski do deski i od patrzenia na to dziadostwo bolało wszystko jak ci młodzi zawodnicy mają przebić się do pierwszego składu jak z trzecio ligowcem dostają szansę i grają taki piach samper miał masę strat i do tego dawał się odrywać jak dziecko i rozumiem że można to zrzucić na kark młodości ale brak zaangażowania to już raczej nie na status gwiazdy trzeba zapracować a oni już tak się zachowują

0

Pewnie macie rację ale z tego co pamiętam brandao miał już dwa razy wymierzana karę za pobicie raz za jazdę pod wpływem alkoholu i raz za jazdę bez prawka więc to recydywa choć mimo wszystko kara za wysoka

1

Jak cię irytuje to zawsze możesz włączyć kubusia puchatka baja na twoim poziomie a sandro upadał 5 czy 6 razy podczas faulu więc może sprawdzaj te swoje wypociny

0

Ale wy się bzdurami podnieście ten mecz nie jest weryfikacja niczego bo tak słabych basków jak w sobotę na camp now nie było od lat martin w sobotę zagrał dobrze ale tylko dlatego że w obronie nie miał nic do roboty więc skupiał się na ofensywie ale tam po za aktywnością i jednym dobrym podaniem nie wniósł nic kilka podań z rodzaju nie wiadomo komu no i podsumowanie oceny neymara też żałosne do gry zespołu wniósł niewiele pytam co za debili wypłodził tą opinię udział przy każdej akcji ofensywnej przez ponad 20 minut gry strzelenie dwóch bramek i stworzenie kilku naprawdę dogodnych okazji to dla jakiegoś osła niewiele więc ile musi być

1

Ze zrozumieniem to ty jesteś na bakier tam jest napisane na poziomie apoelu a nie apoel

1

Co jak co ale 4 banki dla gościa który nawet 10 meczy w sezonie nie rozgrywa kpina nie ujmuje jego umiejętnością ale w barcelonie się nie odnalazł i nie prezentował nawet ułamka klasy z arsenalu

0

Ludzie po co te przepychanki 8 sierpnia barca ma złożyć odwołanie od decyzji fifa i tas ma tydzień na odpowiedź w sprawie kary dla suareza

3

Może poczekajcie z krytyka do końca sezonu bo wy jak takie przekupy dużo gadanie mało się znacie (to samo mówiliścię o rewolucji pepa a później same oh i ah i wkońcu płacz jak odchodził) a przecież jak byście się znali pracowali byście jako dyrektorzy sportowi albo menedżerowie i swoje niezadowolenie wygłaszali byście na konferencjach prasowych a nie tutaj tak więc proponuje najpierw dać komuś szansę a później go oceniać

0

Zrozumieć barany że to klub piłkarski a nie instytucją charytatywna nikt nikogo za zasługi nie powinien trzymać jeszcze nikogo nie sprzedali a wy już psy wieszacię atak samo było jak pep wywalił połowę składu też napisaliście że idiota że nie ma pojęcia co robi i wyszło że pojęcia nie mają tacy sezonów oglądacze jak wy

0

Tak naprawdę to cesca nie doceniają bo nie pokazał nic co warte było by docenienia zagrał kilka dobrych meczy ale głównie z ogórkami a w roli fałszywej dziewiątki nie sprawdził się ani razu tak że lepiej brać się do pracy a nie narzekać bo gdyby prezentował poziom z arsenalu to nikt by nie mówił o jego sprzedaży myślę że to surowa ale obiektywna ocena za ostatni sezon. Osobiście jestem za jego zostaniem w barcelonie bo to pomocnik światowej klasy i zachwycałem się nim w arsenalu więc chciał bym zachwycać się nim w barcelonie

0

tak dla Laporty to byl ostatni prezydent ktory potrafil odpowiednio zareagowac potrzebna byla rewolucja to ja zrobil a wiekszosc dlugow juz byla i do goscia lisek pukni sie w czolo o ktorych nieudanych transferach mowisz Ronaldinho za sprowadzenie tego zawodnika powinnes calowac Laporte do konca zycia w tylek Etoo nie znam lepszej 9 Henry nic dodac nic ujac klasa sama w sobie znajdz takie transwery u rosela to pogadamy

7

Odnosze sie wylacznie do kretynow ktorzy wypisuja te bzdety na forum. Tak naprawde uwazam was za zwyklych sezonowcow i kibicow sukcesu pierwsi do wywalenia jestescie wy uwazacie sie za wielkich kibicow i jeszcze wiekszych fachowcow a sloma z butow wystaje. kibicuje barcelonie od 92 roku i przezywalem duzo gorsze chwile ale nigdy nie odwracalem sie plecami do klubu. Wam polecam zmienic barwy nawet na biale to nie bedzie zadna strata dla klubu bo wy jestescie zadnymi kibicami. Prawdziwych kibicow pozdrawiam a tych opisanych powyzej zagnam

0

wielki wenger tylko kombinuje jak tu komus podpiepszyc utalentowanego gracza do swego przeczkola i pozniej twierdzi ze klub stawia na mlodziez

0

przypominam ze jak byla afera dopingowa to perez twierdzil ze nie ma z tym nic wspolnego a pozniej wyszlo ze cala afera wyszla od goscia z otoczenia pereza

0

Ludzi boli fakt ze barca jest na topie od tylu lat ze osiagnela to za duzo mniejsze pieniadze niz inni bo postawila na wychowankow policzcie sobie wydatki na transfery barcy i realu przez ostatnie 10 lat i zobaczycie ze real wydal 7x wiecej i policzcie sobie trofea ktore w tym czasie zdobyli wyjdzie na to ze real przy barcelonie wyglada jak nedzny klubik z przedmiescia wiadomo ze oni nie potrafia odpowiedziec na boisku wiec postanowili zniszczyc to co barcelona budowala przez 35 lat czyli La Masie ale ja mam nadzieje ze barca jak zwykle odpowie w swoim stylu na boisku jak mowia slowa hymnu razem bedziemy silniejsi. visca el barca

0

rewojucja to moze nie ale przynajmniej 5 zmian jest potrzebnych tak zwana nowa krew bo naprawde ciezko jest zmotywowac do gry na najwyzszym poziomie pilkarzy ktorzy juz nic wiecej nie mogo zdobyc moga tylko powtorzyc kolejne trofeum bo osiagneli juz wszystko

0

Niestety z waszych wypowiedzi wnioskuje ze wiekszosc z was ma jeszcze mleko pod nosem i bardzo male pojecie o pilce. Jak przeczytacie artykul ze barca grala dobrze to piszecie ze barca jest wielka a Martino codowny a jak przeczytacie artykow ze barca bezsilna to piszecie ze Martino do niczego sie nie nadaje i sezon stracony. Czy juz nikt nie ma swojego zdania ktorego by sie trzymal tylko jak te choragiewki.Przykladem niech beda wpisy kibica "Unrealest" zobaczcie jak mu sie filozofia i wizja zmienia na przestrzeni tygodnia

0

Ja tylko chcialem przypomniec ze sytuacja ta miala miejsce przy stanie 0:1 a nie jak niektorzy tutaj (inteligetni inaczej) twierdza ze 0:2 w tym momecie Negredo byl juz pod prysznicem i zamiast docenic naprawde niespotykabne zachowanie wy probujecie znalesc drugie dno. Brawo Pique brawo barca

0

I skoro Mascherano gral tak dobrze to czemu wszystkie bramki padly z ich strefy krycia

0

najlepszy zawodnik nie powinien przekroczyc piatki za postawe i zaangazowanie. Mascherano otrzymal ocene z kosmosu ale ta redakcja juz tak ma jak Alexis gra dobrze otrzymuje 8 jak gra slabo dadza mu 7.5 i tak co jakis czas upatrza sobie jakiegos gracza ktorego na sile promuja bez wzgledu na jego postawe. Dobrze ze nie gral Song bo ten ma 10strat 3 odbiory i oczywiscie ocena 8 pelna zachwytu

0

Naprawde wy czasami czytacie o czym piszecie falszywa 9 stosowala barcelona w latach 90 moze nie tak czesto jak teraz ale fakt jest faktem. Co do Tito to chwala mu za to co zrobil ale to nie jest trener na barce zbyt duzo bledow taktycznych w waznych meszach i brak dobrego przygotowabia metalnego druzyny.A co do jego stanu zdrowia to nie jest najlepiej prawdziwi kibice pewnie widzieli go niedawno na Camp Now i to byl wrak czlowieka chemia niestety robi swoje Pozdrawiam

0

Brak Leo swiadczy tylko o tym ze glosowali albo idioci albo ludzie ktorzy o pilce nie maja pojecie w samej lidze strzelil 46 bramek o 12 wiecej niz krycha mial wiecej asyst ale nie robi wlosow na zel i nie wali henny na brwi to go nie ma no i oczywiscie nie ryczy na zawolanie

0

naprawde korona by im z glowy nie spadla jak by okazali chociaz odrobine zaangazowania w tym meczu a co do Neymara to do Messiego jeszcze mu bardzo duzo brakuje ilosc strat i ilosc podejmowania beznadziejnych pojedynkow z wiatrakami przeraza no i o skutecznosci lepiej nie mowic co nie znaczy ze nie ma papierow na naprawde wielkiego pilkarza

0

Jak zwykle sami trenerzy na stronie! Krytykujecie wszystko i wszystkich wedlug was cesc sie nie nadaja a jeszcze pol roku temu waliliscie gruche z zachwytu jak dobrze wywiazuje sie z roli falszywej dziewiatki
jesli nie on to kto sie nadaje alexis caly sezon piach koncowka lepsza i co odrazu klasowy napastnik nastepny villa tak slaby nie byl nigdy to jego najslabszy sezon w karierze tello to przyszlosc ale dobrze gra tylko z ogorkami to samo pedro prawda jest taka ze po za messim nikt nie zasluguje na gre w ataku bo nikt z nich nie zaprezentowal sie chociaz przyzwoicie w tym sezonie wiec tito rownie dobrze moze ciagnac losy kogo wystawi w ataku i tak nikogo nie skrzywdzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?