1

Suarez jest za głupi na grę w piłkę

0

1

Liczy się skuteczność a Iran powinien dostać karnego

0

Ale mnie Cuadrado wkurzył z tą symulką

0

Argentyna na tylko potworny atak

0

Z teatrem też dali sobie radę

0

Messi przecież kocha barcelone i dlatego wziął tak małą pensje

0

0

Śmiechu warte

0

Masz rację real to też teatr

0

0

0

Sorry ale ja się tylko pytałem nie chciałem was urazic

0

Taa a w tej bajce były smoki?

0

0

0

1

Sam jesteś cwel

0

True story

0

I barsie nawet sędzia nie pomógł

0

Tak jak ty

0

0

Alves i Busquets też są bardzo cwani

0

Alves co za pojeb no nie moge

0

Alves smiec

0

Hahaha Bartra

0

To chyba bardziej sanchez z busqetsem pasują na gejów

0

Taa,bo Messi nie dobija do pustaka,co nie?
Mi nie imponuje gra Messiego,jego styl dryblingu
Rownie dobrze moge powiedziec ze Messi nigdy nie strzelil bramki z dalej niz 25m

0

Drogba was wciagal przez cale zycie

0

Wina pereza i mou
A takze chelsea i abramowicza
I jeszcze szejkow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?