Panowie BArca jest wielka ale sami wiemy ze czasami barcelona przegrala z slabymi klubami ale badzmy dobrej mysli ja mam nadzieje ze messi pokaze to na co go stac
Panowie BArca jest wielka ale sami wiemy ze czasami barcelona przegrala z slabymi klubami ale badzmy dobrej mysli ja mam nadzieje ze messi pokaze to na co go stac
Komentarze
0
Panowie BArca jest wielka ale sami wiemy ze czasami barcelona przegrala z slabymi klubami ale badzmy dobrej mysli ja mam nadzieje ze messi pokaze to na co go stac
0
Panowie BArca jest wielka ale sami wiemy ze czasami barcelona przegrala z slabymi klubami ale badzmy dobrej mysli ja mam nadzieje ze messi pokaze to na co go stac