0

Pinto - Daniel Alves, Abidal, Puyol, Pique - Mascherano, Busquets, Maxwell - Messi, Villa, Iniesta

Patrząc na pomoc to taktyka chyba defensywna dzisiaj :D

0

Panowie Al Jazeera 2 i Al Jazeera Sport +2 to dwa różne kanały. Ta z plusem jest kodowana i trzeba wykupić odpowiednią kartę do oglądania.

0

Polecam stronę www.fromsport.com. Jest tam niemal wszystko i mecz Barcy B też jest w planie.

0

Poszukałem trochę na necie i wyszło z tego, że trzeba sprawdzać to SF Info. Mecz teoretycznie powinien być zakodowany, ale zdarza się, że Liga Mistrzów leci odkodowana. Musicie najlepiej sami sprawdzić jak już będzie transmisja ;)

0

Nie chce was martwić, ale na czas meczu kanał SFI prawdopodobnie będzie zakodowany w Viaccess 2.6. Tak przynajmniej wynika ze strony liveonsat.com. A oni się na tym dobrze znają.

0

Mecz jest transmitowany przez bukmachera expekt.com. Wystarczy mieć tam konto, zalogować się, wejść na zakłady live i tam jest link do livestreama :)

0

Sam nie wiem czy się cieszyć. Ibra to świetny piłkarz, ale ja marzyłem o Villi :) Jakoś bardziej mi odpowiada stylem gry do Barcy i do tego ta jego determinacja z jaką dążył do transferu była godna podziwu. Szkoda, że się nie udało i będziemy mieć Zlatana. Oby nie strzelał mniej niż w Serie A, to pewnie się szybko do niego przekonam :)

0

"Alves, his first-half yellow card having ruled him out of the final, "

Cytat z relacji na uefa.com. Chyba jednak Dani Alves nie zagra w finale :/

0

No to mamy problem :/ Niby już nie dużo spotkań do końca sezonu, ale intensywność duża. Z resztą wiemy na ile nam wypadł Gabi Milito. W rewanżu z Chelsea będzie musiał pewnie zagrać Abidal na środku i Sylvinho na lewej stronie, a to nie jest optymalne ustawienie.

0

Znowu przypomniała się nam dzisiaj Barca z najlepszego okresu tego sezonu. Powoli się rozkręcali, a potem poszło wszystko bardzo gładko. Druga połowa spokojna, aby nie tracić głupio sił. To może teraz znowu trochę szczęścia w losowaniu i Porto w ćwierćfinale? ;)

I jeszcze taka mała uwaga. Jak ktoś oglądał mecz na N-ce, to nie mieliście wrażenia, że komentatorzy, a szczególnie Sergiusz Ryczel komentowali jakby byli fanami Lyonu. Rozumiem jeszcze Kalitę, bo on jest fanem ligii francuskiej, ale Ryczel powinien być obiektywny. A według niego świetne akcje Barcelony, to katastrofalne błędy obrońców Lyonu. A jak Lyon miał okazję bramkową, to krzyczał co najmniej jakby to była okazja reprezentacji Polski w ważnym meczu. Prawie całe spotkani, to było opowiadanie o graczach Lyonu, a wydaje mi się, że jak już o kimś powinno się mówić, to chyba o Barcelonie. Może i jestem przewrażliwiony, ale wypada mieć trochę obiektywizmu podczas komentowania meczu.

0

Trzeba przyznać, że Liverpool w LM, to zupełnie inna drużyna niż w lidze angielskiej. Niby też są dobrzy w Premiership, ale podczas spotkań w pucharach coś w nich wstępuje. Z taką grą są z pewnością jednym z faworytów do wygrania LM. A Real jak to ostatnio Real. Wszystko kończy się na 1/8 finału. Podobno fani Realu już śpiewają nową piosenkę : "Jedno serce, jeden klub, jedna ósma aż po grób" ;)

0

Na tym co podałem jest coś jednak w stylu multiligi :)

0

Busquets i 2-0 :D

0

Ogląda ktoś na nsport i ma komentarz z meczu Interu? Bo chyba coś się im popsuło i mam dźwięk z tamtego meczu :/

0

Iniesta jest na ławce, bo ktoś tam pisał, że go nie ma ;)

0

Coś wam się pomieszało z tymi składami, bo Abidal gra, a Hleb na ławce ;)

0

http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=psnx2

Tutaj oglądam i leci super na 1 mega :)

0

I co najważniejsze to Betis ciśnie i ma kolejne szanse na bramkę.

0

Ludzie nie pytajcie nigdy czy mecz jest gdzieś na polskich platformach. Jeśli nie ma go na Canal+, to nie oglądniecie go na żadnej n-ce, cyfrowym polsacie czy cyfrze+. Na satelitach HotBird czy Astra nie ma programów, które nadawałyby ligę hiszpańską czy jakąkolwiek inną FTA.

0

nie ma tego standardowo zaprogramowanego przez cp. musisz sam sobie dodać do listy. najlepiej przeczytaj w instrukcji dekodera jak to zrobić

0

endriuk12 -> jest legalne :) Normalnie sobie tylko znajdziesz kanały fta, których nie masz na liście

0

Henry znowu na lewym skrzydle? On tam nie może grać, bo wiadomo dobrze jak to wygląda :/

0

Mecz będzie też, jak poprzedni, na niekodowanym TVE Internacional Europa na satelicie Hot Bird ;)Jest w programie na stronie TVE :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?