dzynek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaj a zobaczysz na pewno to nie bedzie stracony czas
0
Mnie najbardziej zszokowało to co napisało Guardioli jeśli tak było to jestem w szoku
1
Gwarantuje zmienisz o nim na plus o Murinho na plus a o Guardioli na minus przynajmniej ja tak miałem
0
Ja, Ibra- własnie skoczyłem czytać te rewelacyjna książkę i chciał bym ja wam szczerze polecić jest genialna czyta się niemal od reki "na raz" dowiecie sie fascynujących rzeczy od kuchni o samym Zlatanie, Mino Raioli, Murinho, Leo Benchakker, Jose Murinho, czy Guardioli i wielu innych polecam rewelacja !
0
Najlepsza opcja z wielu powodów był by i mam nadzieje ze bedzie Miki Pjanic
0
Chyba ze Barca kupi jeszcze pomocnika z topu(Pjanic) i bedzie grać 433 z Busi Ivan Pjanic Cou Luis Messi
0
Drewno to jest do kominka
1
Malcom !;)
7
Jak dla mnie to Valverde go po prostu nie lubi
0
Wy macie coś nie tak z tym wiekiem? Pjanic ma 28 lat
1
Ma ocieplać wizerunek nic więcej nie ma bladego pojęcia o roli dyrektora sportowego chodzi na konferencje uśmiecha sie idt a wszystko ogarnia Segura
0
bez przesady poza tym jest tego wart
1
Chyba w to nie wierzysz to Segura załatwia transfery a Abidal ma ładnie wyglądać nic poza tym
0
Bale narzazie to zjada i Malcona i Dembele później trawi i wiesz co dalej :)
0
Wybij sobie jakieś fałszywe 9 z głowy niemożliwe
0
Ta Thiago ...:D
7
to zweryfikuje przyszłość
0
z tym Messim cie poniosło :]
0
A ja wręcz przeciwnie Abidala bym o taki transfer nie posądzał to pewnie ten nienawidzony przez wszystkich Segura wykonał robotę a Abidal wg mnie to tylko poprawa wizerunku klubu bez żadnych mocy sprawczych
2
"Dembele musi grać to talent" dla mnie hit :D
1
Komentarz usunięty
0
Jedna z najlepszych 9 na świecie na ławkę i grac fałszywą 9 :D
2
Do wczoraj nie miał jej nikt dziś ma ją każdy po filmikach na yt :)
6
Twoje komentarze są strasznie denerwujące ;] Nie każdy oglądał Malcoma w każdym meczu jak ty :)
0
Takie coś to ja szanuje a nie zgrywanie pseudo eksperta :)
0
Nie nazywał zawodników twojego ulubionego klubu "szrotem" to słabe
0
Szkoda ze LM nie oddają nikomu od 3 lat ;/
0
Czasem lepiej zapytać a nie wpisać w Google obejrzeć na YT i zgrywać znawce jego talentu ;)
0
Chyba tylko Dembele
0
To nie jest dobrze osadzona strona brak doświadczenia ale trudno liczę na ostra rywalizację