0

Przeczytaj a zobaczysz na pewno to nie bedzie stracony czas

0

Mnie najbardziej zszokowało to co napisało Guardioli jeśli tak było to jestem w szoku

1

Gwarantuje zmienisz o nim na plus o Murinho na plus a o Guardioli na minus przynajmniej ja tak miałem

0

Ja, Ibra- własnie skoczyłem czytać te rewelacyjna książkę i chciał bym ja wam szczerze polecić jest genialna czyta się niemal od reki "na raz" dowiecie sie fascynujących rzeczy od kuchni o samym Zlatanie, Mino Raioli, Murinho, Leo Benchakker, Jose Murinho, czy Guardioli i wielu innych polecam rewelacja !

0

Najlepsza opcja z wielu powodów był by i mam nadzieje ze bedzie Miki Pjanic

0

Chyba ze Barca kupi jeszcze pomocnika z topu(Pjanic) i bedzie grać 433 z Busi Ivan Pjanic Cou Luis Messi

0

Drewno to jest do kominka

1

Malcom !;)

7

Jak dla mnie to Valverde go po prostu nie lubi

0

Wy macie coś nie tak z tym wiekiem? Pjanic ma 28 lat

1

Ma ocieplać wizerunek nic więcej nie ma bladego pojęcia o roli dyrektora sportowego chodzi na konferencje uśmiecha sie idt a wszystko ogarnia Segura

0

bez przesady poza tym jest tego wart

1

Chyba w to nie wierzysz to Segura załatwia transfery a Abidal ma ładnie wyglądać nic poza tym

0

Bale narzazie to zjada i Malcona i Dembele później trawi i wiesz co dalej :)

0

Wybij sobie jakieś fałszywe 9 z głowy niemożliwe

0

Ta Thiago ...:D

7

to zweryfikuje przyszłość

0

z tym Messim cie poniosło :]

0

A ja wręcz przeciwnie Abidala bym o taki transfer nie posądzał to pewnie ten nienawidzony przez wszystkich Segura wykonał robotę a Abidal wg mnie to tylko poprawa wizerunku klubu bez żadnych mocy sprawczych

2

"Dembele musi grać to talent" dla mnie hit :D

1

Komentarz usunięty

0

Jedna z najlepszych 9 na świecie na ławkę i grac fałszywą 9 :D

2

Do wczoraj nie miał jej nikt dziś ma ją każdy po filmikach na yt :)

6

Twoje komentarze są strasznie denerwujące ;] Nie każdy oglądał Malcoma w każdym meczu jak ty :)

0

Takie coś to ja szanuje a nie zgrywanie pseudo eksperta :)

0

Nie nazywał zawodników twojego ulubionego klubu "szrotem" to słabe

0

Szkoda ze LM nie oddają nikomu od 3 lat ;/

0

Czasem lepiej zapytać a nie wpisać w Google obejrzeć na YT i zgrywać znawce jego talentu ;)

0

Chyba tylko Dembele

0

To nie jest dobrze osadzona strona brak doświadczenia ale trudno liczę na ostra rywalizację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?