dzynek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasz stawiał bym gruba kasę jak by się dało:)
9
Wiele osób ma widzę kompleks Mourinho i to dość poważny:)
0
Myślałem ze ty stawiasz ;p :(
1
Skoro zapraszasz to bardzo chętnie kobietom nie odmawiam :)
3
w marcu na MŚ ?? rusz głową
2
Dembele nie zagra w wyjściowej Chelsea to nie Malaga
1
Poważnie? OLX ?
0
ile bylo do wygrania ?
1
Może grac na tylu pozycjach ze spokojnie znajdzie się dla niego miejsce, jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem .
1
Regulamin allegro polecam
0
No graliśmy z malaga które grała około godziny w 10 i błyszczał no super :)
1
Gramy z sałatą które gra w 10 analizuje racjonalnie )
0
Alba Cutinho
1
Człowieku gramy z najsłabszą drużyna w Hiszpanii i 2 najsłabszą w Europie z 5 najlepszych lig i to w w przewadze 1 zawodnika a ty się cieszysz jak by z realem grali :)
2
Komentarz usunięty
9
Słabe
5
Człowieku gorzej niż Ramos dziś:)
0
Czyli nie trzeba Pepa zeby miec posiadanie ;p
0
No faktycznie dobre ;)
3
O toto właśnie:)
2
A ja mam gdzieś że Ronaldo strzela niech wygrywa złote buty i piłki jak Barca będzie wygrywać trofea to nie widzę problemu :)
1
tylko wez papier ! :)
1
W jakiej chwili ?
9
Może nasze 105 mln coś pokaże wreszccie
0
Nie pasuje zmień prace;)
0
Bardzo prawdopodobne
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDY4MzkzMDMwMDq4gR7JjvQK9amIt%2Bk%3D&kind=MAIN
:)
1
A Rembelszczyzna to kto ? Młody "talent"ktory zarabia 12 mln na sezon to nie najemnik ?
0
Miejsce dla zawodnika z poza UE są zajęte poczytaj zanim coś napiszesz
1
Ale tez taktycznie głupi powinni sie cofnac jak strzelili na 1 0