0

Nasz stawiał bym gruba kasę jak by się dało:)

9

Wiele osób ma widzę kompleks Mourinho i to dość poważny:)

0

Myślałem ze ty stawiasz ;p :(

1

Skoro zapraszasz to bardzo chętnie kobietom nie odmawiam :)

3

w marcu na MŚ ?? rusz głową

2

Dembele nie zagra w wyjściowej Chelsea to nie Malaga

1

Poważnie? OLX ?

0

ile bylo do wygrania ?

1

Może grac na tylu pozycjach ze spokojnie znajdzie się dla niego miejsce, jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem .

1

Regulamin allegro polecam

0

No graliśmy z malaga które grała około godziny w 10 i błyszczał no super :)

1

Gramy z sałatą które gra w 10 analizuje racjonalnie )

0

Alba Cutinho

1

Człowieku gramy z najsłabszą drużyna w Hiszpanii i 2 najsłabszą w Europie z 5 najlepszych lig i to w w przewadze 1 zawodnika a ty się cieszysz jak by z realem grali :)

2

Komentarz usunięty

9

Słabe

5

Człowieku gorzej niż Ramos dziś:)

0

Czyli nie trzeba Pepa zeby miec posiadanie ;p

0

No faktycznie dobre ;)

3

O toto właśnie:)

2

A ja mam gdzieś że Ronaldo strzela niech wygrywa złote buty i piłki jak Barca będzie wygrywać trofea to nie widzę problemu :)

1

tylko wez papier ! :)

1

W jakiej chwili ?

9

Może nasze 105 mln coś pokaże wreszccie

0

Nie pasuje zmień prace;)

0

Bardzo prawdopodobne

1

A Rembelszczyzna to kto ? Młody "talent"ktory zarabia 12 mln na sezon to nie najemnik ?

0

Miejsce dla zawodnika z poza UE są zajęte poczytaj zanim coś napiszesz

1

Ale tez taktycznie głupi powinni sie cofnac jak strzelili na 1 0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?