16 grudnia 2014, 12:36
0
lol, oczywiście że z dużej, jak wszystkie narodowości
1 maja 2014, 11:30
Sergi na lewej, to był ktoś...
22 marca 2012, 10:26
pierwszego karnego nie powinno być, faul zaczął się przed polem karnym drugi karny prawidłowy, ręką była w dosyć nienaturalnej pozycji by mówić że był to przypadek
18 września 2011, 19:44
a gdyby tak podążył ścieżką Luisa Enriquem, to na pewno większość kibiców zmieniłaby zdanie
28 sierpnia 2011, 10:07
i teraz właśnie fajnie byłoby mieć Caceresa
22 lipca 2009, 15:40
kiedy wy zrozumiecie że za eto'o nikt teraz nie zapłaciłby 25mln...
23 września 2008, 12:55
wiem, czepiam się, ale 10 to nie "cyfra" :)
3 listopada 2008, 00:00
i bardziej zaskoczył bramkarza niż mur ;P
21 września 2009, 10:10
jest dobrze, Barcy
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
lol, oczywiście że z dużej, jak wszystkie narodowości
0
Sergi na lewej, to był ktoś...
0
pierwszego karnego nie powinno być, faul zaczął się przed polem karnym
drugi karny prawidłowy, ręką była w dosyć nienaturalnej pozycji by mówić że był to przypadek
0
a gdyby tak podążył ścieżką Luisa Enriquem, to na pewno większość kibiców zmieniłaby zdanie
0
i teraz właśnie fajnie byłoby mieć Caceresa
0
kiedy wy zrozumiecie że za eto'o nikt teraz nie zapłaciłby 25mln...
0
lol, oczywiście że z dużej, jak wszystkie narodowości
0
wiem, czepiam się, ale 10 to nie "cyfra" :)
0
i bardziej zaskoczył bramkarza niż mur ;P
0
jest dobrze, Barcy