IceMan zajebisty artykuł, czytam i to jest tak samo jakbym czytał swoje myśli. Ja mam cały czas że Pep wróci do nas, jak nie za rok to może za 5 a może za 10 lat bo tu jest jego miejsce.
Chociaż już mineło sporo czasu ciągle nie moge uwierzyć że Pepa nie ma w Barcy.
Potrzebuje informacjii sms z koncowym wynikiem meczu i strzelcami bramek poniewaz nie bede w stanie ogladac meczu bo bede w pracy :(.
Jesli ktos by mi przeslal taka wiadomosc bylbym bardzo wdzieczny :).
moj numer 791 967 57.
Komentarze
0
IceMan zajebisty artykuł, czytam i to jest tak samo jakbym czytał swoje myśli. Ja mam cały czas że Pep wróci do nas, jak nie za rok to może za 5 a może za 10 lat bo tu jest jego miejsce.
Chociaż już mineło sporo czasu ciągle nie moge uwierzyć że Pepa nie ma w Barcy.
0
Super sprawa :), jestem jak najbardziej za takim rozwojem strony. Czekam teraz na działy o ręcznej i o Barcy B,
0
Piękny rzut Marcelinho !! I wygrywamy !!
0
Potrzebuje informacjii sms z koncowym wynikiem meczu i strzelcami bramek poniewaz nie bede w stanie ogladac meczu bo bede w pracy :(.
Jesli ktos by mi przeslal taka wiadomosc bylbym bardzo wdzieczny :).
moj numer 791 967 57.
VEB.
0
only_barca to na TNK jest tez Canal + Sport 1 i 2 ?
0
Super sprawa :), jestem jak najbardziej za takim rozwojem strony. Czekam teraz na działy o ręcznej i o Barcy B,
0
Wie ktoś na jakim kanale odolnodostepnym leci mecz?Oprocz polsatu sport extra.
0
http://www.justin.tv/honducarlos2
0
sprawdziłem program TVE International w necie i mecz jest o 1:00 a jak sprawdziłem na telegazecie to jest o 1:25,myśle że bedzie pokazany na żywo.
0
spox,czego sie nie robi dla fanów Barcy.