O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 167
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Sęp,
Masz rację z zachowaniem 100% do wizerunku. Z tym, że tak samo byłoby w przypadku transferu Neymara do jakiegokolwiek innego klubu, niezależnie od nacisków Pereza. Różnica polega na tym, że nawet akceptując owe 100% przez zarząd Barcy, Neymar widzi korzystniejsze dla siebie perspektywy sportowe właśnie w Barcelonie. I koniec kropka. Jak dla mnie, nie ma wątpliwości, że sportowo stabilniejszym na przyszłość jest fundament sprawdzony i realizowany w Barcelonie, gdzie zmiana trenera nie wymusza zmiany filozofii. A Real? Mocny klub z wielką tradycją i... gigantycznym znakiem zapytania co do najbliższej przyszłości. To naprawdę bardzo proste, abyś wychwycił tę wcale nie subtelną różnicę. Dobrego dnia.

0

Tyto TiTO zdrowy bądź. Taktykę niech Ci opracuję lekarze nie gorszą niż sam meczową byś rozpisał. Abi pokazał, że można. Można. Drużyna będzie z Tobą, My jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.

0

Ty moja 21 wspaniała! Lucho, obyś był tak dobrym prorokiem, jak kapitalnym byłeś piłkarzem, a i trenerem będziesz. VeB, VeC!

0

Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa

0

David Villa

"To wstyd, że nie...."

Tłumaczenie nie jest dobre. "It's shame" nie musi wcale oznaczać wstydu od razu!

"Szkoda, że nie strzeliłem..." powinno być.

Zobacz wszystkie

0

Uwaga - Bild kłamie. Ten sam Bild odniósł się ostatnio do "100%" pewnego przyjścia Villeneuve do F1. Dzień później Kanadyjczyk zaprzeczył stanowczo, że z kimkolwiek rozmawiał.

Dowód? proszę bardzo -

http://f1zone.pl/news/1714/villeneuve_wraca_do_jedynki_to_klamstwoaktualizacja.html

0

i brawo! Jazda, jazda...

0

powiem tak - nie ma szans, żeby zagrał w Realu. Uzasadnienie, przeciwko któremu nie da się argumentować :P

- mam na imię David, on też

- moim idolem jest Luis Enrique, jego też,

- kocham Barcę/nienawidzę Realu - on też "musi"

ergo: zagra w Barcelonie...

no i jak się z tym nie zgodzić ??? pytam, jak?

0

sciah - a który z cules lubi? tyko białe "dziki" z SB (swoją drogą fajny skrót, zwłaszcza w kontekście franksistowskiego rezimu i naszej "bezpieki"...pasuje, nie?)

0

Looky, "wieczorową" powinno chyba być, tak mi się zdaje np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?