Sęp,
Masz rację z zachowaniem 100% do wizerunku. Z tym, że tak samo byłoby w przypadku transferu Neymara do jakiegokolwiek innego klubu, niezależnie od nacisków Pereza. Różnica polega na tym, że nawet akceptując owe 100% przez zarząd Barcy, Neymar widzi korzystniejsze dla siebie perspektywy sportowe właśnie w Barcelonie. I koniec kropka. Jak dla mnie, nie ma wątpliwości, że sportowo stabilniejszym na przyszłość jest fundament sprawdzony i realizowany w Barcelonie, gdzie zmiana trenera nie wymusza zmiany filozofii. A Real? Mocny klub z wielką tradycją i... gigantycznym znakiem zapytania co do najbliższej przyszłości. To naprawdę bardzo proste, abyś wychwycił tę wcale nie subtelną różnicę. Dobrego dnia.
Tyto TiTO zdrowy bądź. Taktykę niech Ci opracuję lekarze nie gorszą niż sam meczową byś rozpisał. Abi pokazał, że można. Można. Drużyna będzie z Tobą, My jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.
Uwaga - Bild kłamie. Ten sam Bild odniósł się ostatnio do "100%" pewnego przyjścia Villeneuve do F1. Dzień później Kanadyjczyk zaprzeczył stanowczo, że z kimkolwiek rozmawiał.
sciah - a który z cules lubi? tyko białe "dziki" z SB (swoją drogą fajny skrót, zwłaszcza w kontekście franksistowskiego rezimu i naszej "bezpieki"...pasuje, nie?)
Komentarze
0
Sęp,
Masz rację z zachowaniem 100% do wizerunku. Z tym, że tak samo byłoby w przypadku transferu Neymara do jakiegokolwiek innego klubu, niezależnie od nacisków Pereza. Różnica polega na tym, że nawet akceptując owe 100% przez zarząd Barcy, Neymar widzi korzystniejsze dla siebie perspektywy sportowe właśnie w Barcelonie. I koniec kropka. Jak dla mnie, nie ma wątpliwości, że sportowo stabilniejszym na przyszłość jest fundament sprawdzony i realizowany w Barcelonie, gdzie zmiana trenera nie wymusza zmiany filozofii. A Real? Mocny klub z wielką tradycją i... gigantycznym znakiem zapytania co do najbliższej przyszłości. To naprawdę bardzo proste, abyś wychwycił tę wcale nie subtelną różnicę. Dobrego dnia.
0
Tyto TiTO zdrowy bądź. Taktykę niech Ci opracuję lekarze nie gorszą niż sam meczową byś rozpisał. Abi pokazał, że można. Można. Drużyna będzie z Tobą, My jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.
0
Ty moja 21 wspaniała! Lucho, obyś był tak dobrym prorokiem, jak kapitalnym byłeś piłkarzem, a i trenerem będziesz. VeB, VeC!
0
Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa
0
David Villa
"To wstyd, że nie...."
Tłumaczenie nie jest dobre. "It's shame" nie musi wcale oznaczać wstydu od razu!
"Szkoda, że nie strzeliłem..." powinno być.
0
Uwaga - Bild kłamie. Ten sam Bild odniósł się ostatnio do "100%" pewnego przyjścia Villeneuve do F1. Dzień później Kanadyjczyk zaprzeczył stanowczo, że z kimkolwiek rozmawiał.
Dowód? proszę bardzo -
http://f1zone.pl/news/1714/villeneuve_wraca_do_jedynki_to_klamstwoaktualizacja.html
0
i brawo! Jazda, jazda...
0
powiem tak - nie ma szans, żeby zagrał w Realu. Uzasadnienie, przeciwko któremu nie da się argumentować :P
- mam na imię David, on też
- moim idolem jest Luis Enrique, jego też,
- kocham Barcę/nienawidzę Realu - on też "musi"
ergo: zagra w Barcelonie...
no i jak się z tym nie zgodzić ??? pytam, jak?
0
sciah - a który z cules lubi? tyko białe "dziki" z SB (swoją drogą fajny skrót, zwłaszcza w kontekście franksistowskiego rezimu i naszej "bezpieki"...pasuje, nie?)
0
Looky, "wieczorową" powinno chyba być, tak mi się zdaje np