0

a jak Ribery z kontuzjami? Bo tego info nie podales

0

niektorzy chyba zapominaja ze to jest nagroda za caly rok, a nie poczatek tego sezonu.

0

Mi jest smutno jak Real przegrywa np. 1-0. Bo zawsze moglby przegrac wiecej :P

0

ani slowa o zlotej pilce dla Ronaldo? wow :D

0

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

0

Oj nie bedzie dobrze jezeli taka slaba postawe beda tlumaczyc praca sedziego. Tata do roboty, trzeba cale to towarzystwo trzymac krotko bo zaczynaja gwiazdorzyc.

0

Tez nie rozumiem, juz bym wolal chyba z powrotem Inieste na boku ataku jak kiedys, przynajmniej mniej druzyna traci na tym. Xavi, Busi, Cesc w pomocy i Iniesta, Alexis, Neymar z przodu i mysle ze bysmy tym samym skladem personalnym o wiele wiecej tworzyli sytuacji pod bramka przeciwnika.

0

a co ma Messi do tego? Jak Messi gral, to Neymar tak samo marnowal sytuacje jedna za druga, albo podawal na sile zamiast strzelac i psul akcje. I teraz takie sa tego efekty, jak sie wygrywa to nikt na to nie zwraca uwagi, jak sie traci punkty to takie rzeczy wychodza na pierwszy plan. Neymarowi brakuje wyrachowania w grze, musi sie tego nauczyc, to nie liga brazylijska, tu czasem trzeba z polowy sytuacji strzelic dwie bramki zeby wyjsc na swoje.

0

Aha i jeszcze jedno, Neymar nie ma w ogole wykonczenia akcji, ile on potrzebuje czasu i miejsca zeby w bramke trafic? To nie brazylijska liga gdzie sie ma cale lotnisko wolne zeby przyjac pilke i strzelic :/

0

Ja nie wiem, czy ten Tata jest ślepy czy taki uparty? Ileż można tego Cesca na falszywa '9' wstawiac. Przeciez to juz jest karygodne, ogladac sie tej Barcy ostatnio nie da, kazdy gra jakby nie wiedzial co robi na tym boisku.

0

Nie chce krakać, ale z takim składem pewnie stracimy punkty dzisiaj :/ Ile razy jeszcze Cesc bedzie gral na falszywej "9"? Czemu Bartra ma siedziec na ławie, skoro na ta chwilę jest chyba jedynym naszym środkowym obrońcą będącym w formie?

0

i po co ta głupia prowokacja?

0

Niech juz dadza ta zlota pilke Ronaldo, bo caly biały Madryt sie chyba na smierc zapłacze jak ktos inny ja dostanie.

0

Przeciez tu nie chodzi o przegrany mecz, ale o styl, a wlasciwie jego brak. Mam wrazenie ze Barca od momentu kiedy przejal ja Tito stacza sie po rowni pochylej. Teraz nawet jak sa mecze ktore wygrywaja to wszystko jest takie od niechcenia, wymuszone, slamazarne i naprawde ciezko sie to oglada.

Gdzie ta pasja i magia, szybka klepka, prostopadle pilki? :(

0

i to pokazuje w pelni zaangazowanie naszych gwiazdorow statystow.

0

Masakra, zmarnowane 2h życia na tą biedę. Mogli przed meczem powiedziec, mamy was w dupie, nie chce nam sie biegac bo juz prawie awansowalismy.

0

Song wyjdz!

0

lol Neymar by tego nie strzelil przeciez :D

0

Pedro naucz sie pilke przyjmowac a nie machaj lapami pajacu!

0

Ajax gra cala druga polowe w 10 a sie ruszaja 2x szybciej w 85minucie niz nasi statysci, WSTYD!

0

Smieszne, nie widzialem ani jednej klepki w tym meczu ani zagrania w trojkacie, to chyba jakis marny rykoszet tych zmian ktore Tata wproawadza

0

Neymar drewno...

0

chetnie bym wymienil Pique na tego kapitana Ajaxu :)

0

kurde wchodzi taki Patrcik i sie nie boi uderzyc z dystansu, a cala gwardia starych wyjazdaczy klepie pileczke w kolko bez konca zamiast stzrelic raz czy drugi :)

0

Pedro to juz drugi sezon formy szuka i znalezc nie moze, co za gosc.

0

Cesc dzisiaj zepsul chyba kazde zagranie ktore mogl

0

dobrze ze Sergio nie wpuscil w 89minucie :)

0

na Pedro sie nie da patrzec...

0

Neymar co za słabizna dzisiaj

0

troche nadpobudliwi Ci pilkarze Ajaxu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?