O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3432
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 3

Komentarze

0

0

A po co tam w ogóle wchodzisz??? Ze oni tu wchodzą płakać to nie znaczy że ty musisz tam, chcesz się do nich upodobnić?

Ja ma na to wyjeb*ne co tam piszą parówy.

0

A wystarczyła 1 bramka na wyjeździe i już by było inaczej, jedna jedyna, a teraz weź tu strzel jeszcze 3 ...

3

Przed pierwszym meczem pisałem, że będzie bardzo ciężko i mam złe przeczucia i niestety się sprawdziło.

Ale teraz o dziwo mam dobre przeczucia; nie wiem, po prostu czuję że to możliwe i że się wydarzy, heh.

0

Będzie bardzo ciężko, mam złe przeczucia, obym się mylił.

Zobacz wszystkie

3

Przed pierwszym meczem pisałem, że będzie bardzo ciężko i mam złe przeczucia i niestety się sprawdziło.

Ale teraz o dziwo mam dobre przeczucia; nie wiem, po prostu czuję że to możliwe i że się wydarzy, heh.

0

Będzie bardzo ciężko, mam złe przeczucia, obym się mylił.

0

0

A wystarczyła 1 bramka na wyjeździe i już by było inaczej, jedna jedyna, a teraz weź tu strzel jeszcze 3 ...

0

A po co tam w ogóle wchodzisz??? Ze oni tu wchodzą płakać to nie znaczy że ty musisz tam, chcesz się do nich upodobnić?

Ja ma na to wyjeb*ne co tam piszą parówy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?