0

Jak to komu. Dobry PR to podstawa

5

Sory Robert ale pleciesz bzdury. Jak sie nie strzela 2x 100% sytuacji to na zwyciestwo sie nie zasluguje

0

Material jest inny. Meczowa jest lzejsza i bardziej przewiewna.
Btw
Pojebalo z cena konkretnie ich

0

Mialem obie konsole i z doswiadczenia ci gadam zebys bral ps4

0

To przeciez pisze co masz brac a nie w ciemno

1

Ps4. Nie pytaj dlaczego. Tylko kupuj

0

Wydaje Ci sie ze kazdy bedzie wiedzial o co Ci chodzi wrzucajac jedno slowo?

Dokladnie tak mysle

0

I nie 2 ino 1 liga ;)

0

Mieszkalem sorry ;)

0

Mieszkam tam tak ze sie nie wysilaj. Chodzi mi o odmiane

2

Nottinghamu ?

7

Czego sie spodziewales po januszach w kowbojskich kapeluchach ?

0

jak by byl lepszy od Bravo to by gral

0

niemasz pojecia czym jest wywalenie z klubu dla fanatyka ...

0

Przestan lubic juz teraz

0

Zgadzam sie. Ale jedno przeczy drugiemu. Kuba jest niepodleglym panstwem, Katalonia nie

0

Nie rozumisz. Chodzi o to ze estelada to flaga nacjonalistyczna, flaga niepodleglej kataloni. To ze Kuba ma z gwiazda niema nic wspolnego. A jak wiadomo wg Uefa czyt. Fare wszystko co nacionalistyczne to zle i = nazizm, faszyzm, iluminati itd. Nie podobq sie im to ze katalonia dazy do niepodleglosci i tyle

0

Jak by mieli sierp i mlot do tego pysk che to dostali by nagrode gumisia od fare :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?