el_radwano
Dołączył/a: wrzesień 2015
Bristol \ Chorzow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to komu. Dobry PR to podstawa
5
Sory Robert ale pleciesz bzdury. Jak sie nie strzela 2x 100% sytuacji to na zwyciestwo sie nie zasluguje
0
Material jest inny. Meczowa jest lzejsza i bardziej przewiewna.
Btw
Pojebalo z cena konkretnie ich
0
Mialem obie konsole i z doswiadczenia ci gadam zebys bral ps4
0
To przeciez pisze co masz brac a nie w ciemno
1
Ps4. Nie pytaj dlaczego. Tylko kupuj
0
Wydaje Ci sie ze kazdy bedzie wiedzial o co Ci chodzi wrzucajac jedno slowo?
Dokladnie tak mysle
0
I nie 2 ino 1 liga ;)
0
Mieszkalem sorry ;)
0
Mieszkam tam tak ze sie nie wysilaj. Chodzi mi o odmiane
2
Nottinghamu ?
7
Czego sie spodziewales po januszach w kowbojskich kapeluchach ?
0
jak by byl lepszy od Bravo to by gral
0
niemasz pojecia czym jest wywalenie z klubu dla fanatyka ...
0
Przestan lubic juz teraz
0
Zgadzam sie. Ale jedno przeczy drugiemu. Kuba jest niepodleglym panstwem, Katalonia nie
0
Nie rozumisz. Chodzi o to ze estelada to flaga nacjonalistyczna, flaga niepodleglej kataloni. To ze Kuba ma z gwiazda niema nic wspolnego. A jak wiadomo wg Uefa czyt. Fare wszystko co nacionalistyczne to zle i = nazizm, faszyzm, iluminati itd. Nie podobq sie im to ze katalonia dazy do niepodleglosci i tyle
0
Jak by mieli sierp i mlot do tego pysk che to dostali by nagrode gumisia od fare :v