O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pamięta ktoś jaki był kurs dla FCB przed poprzednią edycją?

0

Dwulicowiec!

Pamiętacie wypowiedzi z zimy kiedy mówił, że chce do Barcy?

Dobrze, że nie doszło do transferu.

FC Barcelona posiada tylu kibiców wśród samych piłkarzy, że warto im proponować pracę np. Arshavin, Podolski, Cesc (to już w ogóle inna bajka). Warto zainwestować w graczy, którzy czują klimat naszego klubu, a nie chcą tylko ogromnych pieniędzy.

0

Właśnie go pokochałem:D

serio, będzie z niego dobry grajek, jeżeli nie spocznie na laurach.

0

Myślę, że nie potrzebujemy nowego bramkarza, Pinto poradzi sobie bardzo dobrze.

0

Chłopak ma polski paszport (nie to nie jest kolejny Roger, ale sprawa pochodzenia). Dziwne, że jeszcze nic nie słyszeliśmy o jego możliwości gry w polskiej reprezentacji ( na pozycji, na której mamy ponoć braki), a jest bliski przejścia do Barcelony.

KOCHAM PZPN!:D

Zobacz wszystkie

0

QUEEN!

0

Właśnie go pokochałem:D

serio, będzie z niego dobry grajek, jeżeli nie spocznie na laurach.

0

Fajne jest to, że tym sposobem praktycznie mamy też superpuchar:)

0

Śmieszni są kibice Chelsea.

Nikt niestety nie pamięta sędziowania w pierwszym meczu, gdzie decyzje były przyjaźniejsze dla ich drużyny.

Poza tym ciężko mówić o faworyzowaniu naszej drużyny w drugim meczu, gdzie musieliśmy przez pół godziny grać w dziesiątkę, po kontrowersyjnej czerwonej kartce.

Jedyna myśl jaka mi przychodzi to stare porzekadło, że przegrywać trzeba umieć - jak John Terry.

0

ale ta koszulka to chyba od samego Gutiego:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?