26 sierpnia 2008, 22:17
0
nacho klubowi sie kibicuje na dobre i na złe, a że teraz są gorsze chwile to trudno trzeba sie z tym pogodzić, bodajże 2 lub 3 sezony temu Cracovia byla 4 a wisła 8 w lidze ... róznie w życiu bywa..
26 sierpnia 2008, 21:55
BAN! mod
12 sierpnia 2008, 10:54
TO JAK JESTES KIBICEM REALU MADRYT TO PO CO SIE REJESTRUJESZ NA STRONIE FC BARCELONY?? JAKIEś KOMPLEKSY CZY CO?? :D
5 sierpnia 2008, 12:07
DAVID VILLA !!!!
4 sierpnia 2008, 20:16
Bojan powinien dostać "7" i jesli zostanie na dlugie lata w Barcie mielisbysmy kogos takiego jak Raul w Realu ;D
1 sierpnia 2008, 13:52
choć wiem ze wisła nie ma szans za duzych z beitarem i jej nie lubie to chcialbym zeby zagrala z Wielka Barca ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nacho klubowi sie kibicuje na dobre i na złe, a że teraz są gorsze chwile to trudno trzeba sie z tym pogodzić, bodajże 2 lub 3 sezony temu Cracovia byla 4 a wisła 8 w lidze ... róznie w życiu bywa..
0
BAN!
mod
0
TO JAK JESTES KIBICEM REALU MADRYT TO PO CO SIE REJESTRUJESZ NA STRONIE FC BARCELONY?? JAKIEś KOMPLEKSY CZY CO?? :D
0
DAVID VILLA !!!!
0
Bojan powinien dostać "7" i jesli zostanie na dlugie lata w Barcie mielisbysmy kogos takiego jak Raul w Realu ;D
0
choć wiem ze wisła nie ma szans za duzych z beitarem i jej nie lubie to chcialbym zeby zagrala z Wielka Barca ;D
0
TO JAK JESTES KIBICEM REALU MADRYT TO PO CO SIE REJESTRUJESZ NA STRONIE FC BARCELONY?? JAKIEś KOMPLEKSY CZY CO?? :D
0
DAVID VILLA !!!!
0
Bojan powinien dostać "7" i jesli zostanie na dlugie lata w Barcie mielisbysmy kogos takiego jak Raul w Realu ;D
0
BAN!
mod