2 lipca 2016, 02:07
4
Naprawdę jest mi przykro osób które mają kompleks Cristiano kiedy coś wygrywa. Wasze mózgi są zbyt bardzo wypełnione Messim. Amen.
1 lipca 2016, 17:30
0
Ciekawe czy ten zawodnik wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie :)
23 czerwca 2016, 02:40
2
Z drugiej strony jeśli chcesz być najlepszy wygraj z każdym :)
29 maja 2016, 02:36
1
Nie można też zapomnieć o książę Walii który czasami pokazywał takie umiejętności i pomysł jak przejść zawodników że ręce do oklasków to za mało :)
12 maja 2016, 00:37
Nie wydaje mi się żeby Leo nas opuścił :)
18 stycznia 2015, 11:54
14
Bartra do pierwszego składu!!
11 kwietnia 2015, 23:32
7
Za tydzień liczę na potknięcie w Vigo Realu :D
9 czerwca 2014, 22:08
5
A ja licze że Cesc będzie nadal grał w Barcelonie :)
10 czerwca 2014, 09:46
3
Uważaj żebyś się nie przeliczył :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
4
Naprawdę jest mi przykro osób które mają kompleks Cristiano kiedy coś wygrywa. Wasze mózgi są zbyt bardzo wypełnione Messim. Amen.
0
Ciekawe czy ten zawodnik wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie :)
2
Z drugiej strony jeśli chcesz być najlepszy wygraj z każdym :)
1
Nie można też zapomnieć o książę Walii który czasami pokazywał takie umiejętności i pomysł jak przejść zawodników że ręce do oklasków to za mało :)
0
Nie wydaje mi się żeby Leo nas opuścił :)
14
Bartra do pierwszego składu!!
7
Za tydzień liczę na potknięcie w Vigo Realu :D
5
A ja licze że Cesc będzie nadal grał w Barcelonie :)
4
Naprawdę jest mi przykro osób które mają kompleks Cristiano kiedy coś wygrywa. Wasze mózgi są zbyt bardzo wypełnione Messim. Amen.
3
Uważaj żebyś się nie przeliczył :)