O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nastepny SuperD... moze tez zpoznania!!! VeB real carbone a salute e Campeone

0

aaa... freestajlo200 graty ze tylko w poznaniu tak jest!! to se k..... panstwo w panstwie zrobcie!!

0

hello az sie musialem zalogowac a dawno tego nie robilem........

a to z powodu ze slysze poznan to poznan sramto...... w poznaniu spokojnie..... nie ma wandali... a jak kolejorz przyjechal do wawy to pol miasta r.... ale nie wszyscy zli lech dobry!! idzcie dziciaczki pobiegac przed stadionem i w berka pograc albo w chowanego!! znawcy pilki !! ale sie wkurzylemm poznan taki dobry..... nigdy nie mialem do lecha aluzjii ale tacy ludzie to mnie najbardziej wkurzaja"na lechu najlepszy doping" albo"przyjedziedo poznania tam tak niema" o lol pozdowienia cules!!

Zobacz wszystkie

0

hello az sie musialem zalogowac a dawno tego nie robilem........

a to z powodu ze slysze poznan to poznan sramto...... w poznaniu spokojnie..... nie ma wandali... a jak kolejorz przyjechal do wawy to pol miasta r.... ale nie wszyscy zli lech dobry!! idzcie dziciaczki pobiegac przed stadionem i w berka pograc albo w chowanego!! znawcy pilki !! ale sie wkurzylemm poznan taki dobry..... nigdy nie mialem do lecha aluzjii ale tacy ludzie to mnie najbardziej wkurzaja"na lechu najlepszy doping" albo"przyjedziedo poznania tam tak niema" o lol pozdowienia cules!!

0

aaa... freestajlo200 graty ze tylko w poznaniu tak jest!! to se k..... panstwo w panstwie zrobcie!!

0

nastepny SuperD... moze tez zpoznania!!! VeB real carbone a salute e Campeone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?