Bardzo dobry bramkarz!!!!! Szkoda, ze nie doceniaja go w reprezentacji Meksyku i siedzi na ławce a w pierwszym składzie bronia o 10 lat starsi od niego bramkarze!!! Kupujmy gooo!!!
Bardzo dobry bramkarz!!!!! Szkoda, ze nie doceniaja go w reprezentacji Meksyku i siedzi na ławce a w pierwszym składzie bronia o 10 lat starsi od niego bramkarze!!! Kupujmy gooo!!!
Komentarze
0
Bardzo dobry bramkarz!!!!! Szkoda, ze nie doceniaja go w reprezentacji Meksyku i siedzi na ławce a w pierwszym składzie bronia o 10 lat starsi od niego bramkarze!!! Kupujmy gooo!!!
0
[*][*][*]
0
o fuck, przegrywamy 0-1
0
ja bede ogladal na veetle.com
0
Dobra decyzja.Mam do niego szacunek ale, jest za stary zeby przejmowac stery w nowym klubie.
0
[*][*][*]
0
o fuck, przegrywamy 0-1
0
Czemu tyle osób zagłosowało na Jupp'a Heynckes'a?? On jestt za stary !!!
0
ja bede ogladal na veetle.com
0
Bardzo dobry bramkarz!!!!! Szkoda, ze nie doceniaja go w reprezentacji Meksyku i siedzi na ławce a w pierwszym składzie bronia o 10 lat starsi od niego bramkarze!!! Kupujmy gooo!!!