18 sierpnia 2008, 14:03
0
HaHa ale dostala Baty wiSła.. a Polacy mieli nadzieje.. hahaha...;] VisCa el Barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
HaHa ale dostala Baty wiSła.. a Polacy mieli nadzieje.. hahaha...;]
VisCa el Barca
0
HaHa ale dostala Baty wiSła.. a Polacy mieli nadzieje.. hahaha...;]
VisCa el Barca