emp

0

być może kontuzja 2-3 zawodników spowodowałaby utratę formy przez Barcę, ale tak jest praktycznie w każdym dobrym klubie europejskim. Chelsea bez Lamparda czy Essiena gra dużo słabiej. Tak samo Manchester tylko brakuje Ronaldo i już ciężko im o wygraną. Wczoraj oglądałem mecz Milanu grali bez Kaki i przegrali 3:1 a Lyon w sobote bez Benzemy zremisował 0:0 u siebie z jedną z najgorszych ekip w Ligue1. Moim zdaniem Barca gra w tym sezonie naprawde dojrzały futbol. Odszedł Ronaldihno i Deco, zawodnicy odpowiedzialni za prowadzenie gry w poprzednich sezonach. Praktycznie nikt nie wzmocnił siły ofensywnej bo umówmy się, że póki co z całym szacunkiem dla Hleba nie wnosi on tyle do drużyny na ile go stać. Wiele osób przed sezonem było sceptycznie nastawionych do siły rażenia Barcy. A jaki jest efekt?? Każdy wie. I być może Barca miałaby większe problemy bez Messiego czy Eto'o w przypadku kontuzji tych zawodników. Ale z takim zaangażowaniem z jakim gra Barca uważam, że jesteśmy na najlepszej drodze do wygrania ligi. Jeszcze jedno - widzieliście radość zawodników po strzeleniu bramek Messiego?? Niby zwykłe cieszenie się po zdobyciu gola jednak w oczach zawodników było widać coś więcej:) Będziemy nie do zatrzymania. VISCA EL BARCA!!

emp

0

Witam czy ktoś się orientuje kiedy powracają z listy kontuzjowanych abidal, milito i iniesta??

emp

0

no ja wlasnie mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie ze wyniki druzyny beda zalezaly praktycznie od jednego goscia.. chcialbym aby ta barca nie byla tylko barca messiego ale tez barca xaviego, barca eto'o barca henrego, barca puyola itp itd..

emp

0

jeszcze jedno.. ktos wczesniej napisal ze jesli sie okaze ze bez messiego nie potrafimy wygrywac meczy to kolejny sezon mozemy zapomniec o sukcesach.. zgadzam sie z tym w 100% i przypomina mi sie od razu mecz z donieckiem.. w mojej opinii sukcesy ryjka oparte byly glownie na wspanialej grze ronaldinho.. koles byl na strasznej bani i potrafil sam wygrywac mecze.. wspaniale bramki asysty.. tylko ronaldinho przestal grac przestala grac i barca.. mam nadzieje ze nie bedzie tak tym razem i w przypadku nieobecnosci messiego bedziemy potrafili wygrywac z kazdym.. wydaje mi sie ze guardiola chce aby zespol byl jednym zgranym kolektywem zawodnikow.. bez gwiazd, gwiazdeczek, liderow itp.. dlatego jak juz napisalem wczesniej dzisiaj musimy udowodnic ze i bez leo potrafimy zagrac efektownie i efektywnie:)

emp

0

bedzie ciezko nie mam watpliwosci.. szkoda ze leo nie moze zagrac ale u takiego zawodnika nie ma co ryzykowac kontuzji tym bardziej ze przed nami najwazniejsze mecze tej rundy.. musimy wygrac z getafe bo z 5 punktami przewagi mozemy nawet zaliczyc 2 wpadki a i tak bedziemy liderem bo zakladam ze kazdy zespol z czolowki straci punkty:) z 2 strony to wielki sprawdzian przed barca i musimy pokazac ze i bez messiego mozemy wygrywac roznica kilku bramek.. licze na to VISCA EL BARCA !!

emp

0

wiadomo ze po reprezentacji zawsze jest ciezej.. a tu messi nie pojechal, eto'o tez, busquets juz gral a BARCA gra dopiero w niedziele.. natomiast pozostale ekipy z czolowki swoje mecze graja w sobote:) podejrzewam ze w nastepnej kolejce powiekszymy jeszcze swoja przewage nad realem lub villarealem.. a w meczu sevilla - valencia idealny bylby remis:)

emp

0

no a kolejnym przeciwnikiem jest real.. :)

emp

0

nastepna kolejka po reprezentacji.. wiadomo po reprezentacji zawsze ciezej ale za nami przemawia fakt ze jako jedyni z pretendentow do mistrzostwa gramy w niedziele.. no i nasz czolowy zawodnik - messi - zostaje i trenuje razem z klubem. mysle ze bedzie dobrze i bedziemy mogli podejsc z komfortem psychicznym do najwazniejszych meczow rundy jesiennej. nie rozumiem nagonki na henrego.. byl aktywny szarpał obrona rywala, byl bliski strzelenia bramki i mial udzial przy drugiej bramce. na pewno nie byl to slaby mecz w jego wykonaniu. ale z jednym trzeba sie zgodzic - przydalby sie nam nominalny lewy pomocnik swiatowej klasy. Visca el Barca !!

emp

0

licza sie 3 punkty:) takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo.. wazne jest nie tracic glupich punktow i barca dzisiaj tego nie zrobila:) cieszy kolejny mecz na 0 z tylu.. teraz trzeba pokonac getafe i z komfortem podejsc do najwazniejszych spotkań rundy.. VISCA EL BARCA !!!

emp

0

tym to jest spowodowane ze nie mozna lekcewazyc zadnego przeciwnika.. to jest primera division i chocby wczorajsze wyniki pokazuja ze kazda druzyna moze sprawic niespodzianke.. niemniej jednak wszystko wskazuje na to ze Barcelona wygra i mam nadzieje ze tak bedzie:)

emp

0

sklad super moze tylko wpuscilbym caceresa bo on dobrze zna recreativo no ale z drugiej strony jest mniej zgrany z druzyna niz pozostali zawodnicy bo duzo w tym sezonie nie gral.. ja mam przeczucie ze w dzisiejszym meczu henry przebudzi sie na dobre... ale czas pokaze:)

emp

0

jeśli piłkarze nie zlekceważą rywala i jesli atmosfera w druzynie sie nie popsula bo ostatnim zajsciu na treningu mecz powinnismy wygrac.. recreativo strzelilo 5 bramek w tym sezonie czyli trafiali w co drugim meczu.. fakt ze tez dosc malo traca wiec kluczem bedzie strzelenie jak najszybciej bramki a wtedy worek sie moze rozwiazac:) Visca el Barca!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?