endiczesiek
Dołączył/a: sierpień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie, trochę pokory. Ja wiem, wynik po pierwszym jest dla nas bardzo korzystny, wierzę, że jutro na CN go powtórzą(albo nawet poprawią), ale PSG to jednak PSG i nie wolno ich lekceważyć, ani zakładać, że ten mecz to będzie formalność, bo PSG jest w stanie nam napsuć trochę krwi.
0
Zmiana planów, zdążyłem i nie przegapię meczu, dzięki za pomoc :)
0
O skrocie to wiem, chodzi mi wlasnie o caly mecz. Tak czy inaczej dzieki za checi;)
0
Nie bede mial mozliwosci obejrzec dzisiejszego meczu, bylbym wdzieczny jakby ktos napisal gdzie bede mogl obejrzec powtorke.
1
Ja myślę, że paradoksalnie, pomimo zaskakującego składu, zwłaszcza w ataku, Barce lekko ich dzisiaj ogra(tak, pomimo bilansu, który bilans mamy w meczach z Sociedad na wyjeździe).
0
Koles, ogarnij sie z takimi komentarzami.