endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni są od grania my od kochania ich. Poki wylewają hektolitry potu by dać nam radosc nie mozna im nic zarzucic.
0
Nie sądzę że porazka może nam zaszkodzić. Coraz częściej zdarzały nam się kiepskie mecze. Taki szok powinien dobrze zrobić pilkarzom. Moze Ibra zrozumie że genialne rozgrywanie piłki to nie wszystko jak się jest napastnikiem. Milion razy gdy pilkę miała nasza 2 linia myslalem sobie(teraz, Zlatan, wybiegaj a ktos tobie poda!!!!) Niestety. Był Etoo to kazdy wiedział że wystarczy poslać pilke za obroncow a Samuel do niej pobiegnie. Czesto byl na spalonym, często nei trafiał w bramkę ale co rusz moje serce radowała kolejna akcja!! Ibra ma wieksze mozliwosci. Jest szybki i strasznie silny podobnie jak Etoo. Ale na pewno lepiej panuje nad piłka i stopę ma rewelacyjnie ułożoną. Tylko niech zrozumie że on jest od biegania!!!
A co do porazki to nie jedną mamy za sobą i nie jedna jeszcze przed nami. Niech tylko pokazują że robią wszystko by nie przegrać. Visca El Barca!! P.S. Yaya wróć
0
jesli chodzi o poziom forum i to zauważyłem że to zalezy od formy druzyny. Odkad pamietam uwazałem większosc kibiców Realu za pustaków. Ale teraz wiem ze to przez to ze Real kiedyś grał na prawde super i wygrywał seryjnie z kazdym. A kto lubi pilke lubi tez tych ktorzy wygrywaja. A ze przewaznie Ci wedrujacy z druzyny na druzynę maja po 10-15 lat ciezko od nich oczekiwac logicznej argumentacji. Podobnie jest teraz. Czasami czytam artykuly o Barcelonie a pod nimi komentarze w stylu"i co smeiszni realowcy"itp. Wstyd mi trochę za takich kibicow ale apeluję:
Nie wchodzcie w dyskusje z takimi, komukolwiek by nie kibicowali bo to bez sensu!! Visca El Barca:D
P.S.Yaya wróć!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Sergio nigdy nie zagrał 3 ani nawet 2 meczy na swiatowym poziomie!! Jest młody, zgadza się, ale gdyby Pep tyle szans poprawy dawał Yaya to juz dawno ten wrocilby do formy z zeszlego roku. Pierwsze trofeum Sergio zawalił( na spółkę z paroma obroncami:) Nawet Keita nie moze utrzymac formy!! Czy tego nie widac?
0
Sergio zawsze byl przecietnym zawodnikiem. Dziwi mnie tylko fakt ze wiekszosc z nas bardziej ceni Toure i narzeka na Basquetsa a jakos Pep tego nie zauwaza. Wydaje mi sie ze za wszelką cenę chce miec wychowanka w pierwszym skladzie. Co do Marqeza to wydaje mi się że to zupelnie inny zawodnik niz rok temu. Powolny i zupelnie nie czyta gry.
Sam mecz dzisiaj wypadl srednio i nie wiem jakim cudem nie stracilismy bramki. Jak już trzeba dojsc do pilki to biegamy ale już bez niej nikomu nie chce sie za bardzo ruszac i wychodzic na pozycje. 5-0 cieszy choc do poprawienia jest bardzo duzo
0
Nie mozna sie dziwić wynikowi i grze skoro gralismy w takim skladzie. Milito nie gral najgorzej mimo ze prawie 2lata nie wystepowal oficjalnie. Czyhrynski to dno z ktorego juz chyba w Barcelonie sie nie podniesie. Marquez od jakiegos czasu w kazdym swoim meczu doprowadza do tego ze przeciwnik ma 100% sytuacje. Maxwell to nie Abidal i tez jak pozostali dwaj "bohaterzy" obrony czesto sie gubil choc ocenilbym go najlepiej z nich. Alves jest wszedzie wiec mozna mu wybaczyc ze daje sie wyminac. Koniec koncow Pinto mial dzis czesciej pilke niz Messi!!!!!!
Ciezko wysnuc jakies wnioski ale jak ktos slusznie stwierdzil nasza maszynka juz nie funkcjonuje tak jak rok temu. Moze to wina tego ze dla przeciwnika pokonanie Mistrza Swiata to cel nad cele. A moze po prostu nie chce juz sie nam tak jak rok temu. Brakuje mi kogos kto jak reszta stoi zacznie zapierniczac. Brakuje mi YAYA!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiem ze wyjechal ale my juz pare meisiecy nei gramy tak jak kiedys a jego miejsce zajal przecietny Sergio(choc dzis rozegral dobre zawody) Pep wciska swoich ludzi wszedzie i miejmy nadzieje wie co robi(choc na to nei wyglada)
P.s. Ibra jest niesamowity ale albo Pep mu kaze jakby sie chowac albo Zlatanowi sie nie chce biegac i wysuwac. Visca El Barca i Toure:}
0
Krótka SONDA!!!
Kto jest lepszy: Yaya czy Sergio?? Ciekawi mnie co wy o tym sądzicie.
0
gdzie mozna zdobyć program klubowych mistrzostw świata?? bo nigdzie nie mogę tego znalezc. Z góry dzięki
0
Pep, czy faktycznie ten Twój Sergio jest taki dobry?? Czy po prostu jest Twoj?
Visca El Yaya
0
Czuję że co do Yaya to już koniec. Sergio grał po tej ręce z Realem w kolejnych meczach. Jesli po asyscie i co najwyzej srednim meczu(nie gra inaczej niż srednio lub zle-jak dl amnie) z Deportivo pojawi sie w Kijowie to jestem pewien że Yaya już jest skreslony u Pepa.
Szkoda...:(
0
nie rozumiem argumentacji jakoby Pep chcial teraz oswoic Sergio z byciem pierwszym. Tym bardziej ze oswajanie w tak waznych meczach nie ma sensu( w styczniu i lutym są mecze o pietruszkę) Sergio jest tak samo średni jak Yaya(ręka z Realem, asysta z Deportivo) tylko że jest wychowankiem Pepa i tyle. Ale i tak dziekuje za to co zrobił z Barceloną. Oby SErgio dojrzal, skoro Pep nie chce stawiac na Yaya.
0
Bykunn pisal cos o slabej formie Yaya. Ja powiem tak:wszyscy będziemy tego zalowac jak odejdzie. Nie wierze ze jest ktoś na tej ziemi kto stwierdzi z czystym sumieniem że Sergio jest lepszy.
NIE WIERZĘ!!!!! Yaya RULEZ
0
Moze Pep na siłę chce jeszcze jednego wychowanka mieć w skladzie by stać się legendą. Ciezko jets go krytykować poniewaz nigdy wczesniej gra Barcelony nie byla chyba tak piekna jak dzis. Niestety jestem pewien ze kogos takiego jak Yaya nie znajdziemy w calej LA Masi. Jego forma natomiast wynika z tego ze nie jest w trybie meczowym. Zagra 2-3 mecze i znowu siedzi. To co wyprawiał w zeszlym sezonie to magia. Jak dla mnie był obok Pique Messiego Iniesty i Xaviego trzonem druzyny. Trzeba dać mu czas. Chocby do wiosny!!!!
0
A ja widzę pozytywy tego wszystkiego. Zauwazyliscie, że gdy gramy z kimś waznym to gra wyglada zupelnie inaczej(czyt. o niebo lepiej)?
W poprzednim sezonie w kazdym meczu udowadniali że są najlepsi a dziś im sie to chyba znudzilo. Potrzebuja adrenaliny, muszą wiedzieć że grają o coś lub z kimś kto jest rownie wysoko jak oni. Wtedy kazdy gra tak jak umie najlepiej.
Dobre i to;]
0
mam pewne zastrzezenia jesli chodzi o Pique, Inieste i Messiego. Ten pierwszy wcale nie był wcale taki pewny. Faktem jest ze przewaznie mielismy asekuracje i mozna bylo dac sie obejść.
A jesli chodzi o Inieste i Messiego to powiem tak: czy gdyby nie ich umiejetne dryblingi i rajdy to nie było by gorzej? Gdy mieli pilke to potrafili skupiac na sobie uwage 3 pilkarzy Realu. To są najlepsi pilkarze na swiecie.
0
CZy tylko ja widziałem tam GENIUSZ MESSIEGO I INIESTY??
0
bla bla bla bla... chyba juz stracil prace:]
0
Strasznie duzo niecelnych podan!! Pierwsza czesc meczu zdecydowanie dla nas chociaz real mial grozniejsze sytuacje. Henry za duzo sie cofal i w polu karnym nei bylo nikogo. MESSI i INIESTA TO GENIUSZE chociaz faktycznie brakowalo kogos kto by biegal i sie wysuwal na pozycje. Ibra strzelil ladna bramke ale potem zniknal. Sam mial duzo strat. Sergio powinien zaplacić sporo za tą rekę to chlopak by sie nauczył. Mimo ze mecz miał przyzwoity. Keita obnizyl loty ostatnio. Czuje ze znowu nadchodzi era Toure Yaya:] Xavi miał podania kluczowe ale brakowo napastnika(bo jak wspomnialem Henry nim w tym meczu nie byl) Co do obrony to najlepiej zagral Puyol. Jak za dawnych lat. MArtwi tylko to ze czesto popelnialismy z tylu glupie bledy. Dobrze ze przewaznie byla asekuracja. Nie wiem tylko w co trafial na poczatku Alves;p Moje oceny:]
Valdes-7 bez zarzutu
Puyol-8,5
Pique-7
Abidal-7,5
Dani-7,5
Sergio-5
Xavi-7,5
Iniesta-8,5
Messi-9
Henry-6,5
Ibra-7,5(troche naciagane;)
Keita-6,5
Yaya-krotko gral wiec 6,5
VISCA EL BARCA!!
0
jest dla mnie obecnie najlepszym pilkarzem na swiecie!!! Nie jest kompletnym zawodnikiem, bo strasznie mało strzela. Ale to co robi z pilka to prawie geniusz;]
0
Ja cos czuję że najbliższe 2-3tyg to bedzie tragedia. Chodzi mi tutaj o Ligę Mistrzów. I jeszcze te kontuzje i choroby... Oby to wszystko zakonczylo sie happy endem;] Visca El Barca:D
0
czuje ze jak na ironie z athletic pojdzie jak z płatka i Andrzej I. strzeli na spółke z samolubem Bojanem i Messiaszem;]
0
czy tylko niektorzy kibice widza w nim geniusza?? Czy Pep go nie lubi?? Dla mnie mozna go porownac do Makelele z Realu. Moze dopiero ostatnio zaczal przypominac siebie z zeszlego sezonu ale nie jest w rytmie meczowym wiec pewnie dlatego.
Oby go nie sprzedali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A co wy na to zeby kupic najlepszego Chinczyka jakiego ten miliardowy kraj wydal na świat?? To ogromny rynek wiec pewnie koszulki przebily by Beckhama i Cristiano razem:P Wtedy mozna by rozrzucac siano na lewo i prawo:]
0
ktos moze wie skąd mozna wytrzepać caly mecz hiszpania-argentyna?? :] Visca El Barca
0
Od ponad roku tylko widzi czubek swojego nosa. Jesli sie nie zmieni to nie widze go u nas
0
jesli chodzi o poznan to wiem ze bedzie na mickiewicza w bilardB. i w jamensonie. Ale tam przewaznie są mecze Barcelony;p
0
Czy ktoś zauważył że nie gramy juz tak kombinacyjnie i nieprzywidywalnie jak w zeszlym sezonie?? Niby wszyscy biegaja, ale jakos mniej nas atakuje. Wstarczy zagęścić obronę i juz mamy problemy. Na chwilę obecną tylko Iniesta potrafi przejsc bez problemow 2-3 zawodnikow. Oby Pep cos wykombinował:]
0
Jesli chodzi o Bojana to juz w zeszlym sezonie zauwazylem, że na siłę chce strzelać bramki. Nie wierzę że Pep tego nie widzi i nie może mu wbić do głowy że obok mogą być koledzy. Strasznie brakuje mu zimnej krwi. Gra o wiele mniej niż Etoo kiedyś a i tak marnował i marnuje tyle samo. Za to Pedro MASAKRA:D Tylko musi ustabilizować forme bo potrafi być zupełnie niewidoczny.
Visca El Barca
0
mialem szczescie ogladac ten mecz i powiem szczerze ze alcorcon gral super. Wciaz biegali i to z glową, nie wybijali bez sensu tylko z glowa wyprowadzali akcje. Normalnie majstersztyk:D:D Real moze troche czesciej byl przy pilce ale znowu grali nieskladnie. Jakby bez trenera. Niech zyje taki real:p obyśmy my nie zlekceważyli rywala.
0
a teraz sonda!! wolelibyście dzisiejszego Keite czy zeszłorocznego Toure?? Nie wiem jak wy ale ja cholernie tęsknie za tym drugim. Moze i jest bez formy ale Pep w ogole nie daje mu sie rozegrac. Fakt, gra słabo, ale jak daj Boze wroci do formy to znowu bedzie nie do zatrzymania. A te jego odbiory... rajdy...strzaly... Lubie Keite ale nawet jego 3 bramki nie robia na mnie takiego wrazenia jak Yaya z zeszlego roku. Chlip chlip...:P