escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlatego tez rezygnuje i z C+ i Elevenów:)
1
Nie wiem czy to poważne pytanie czy zart? Ale nie, były „normalne”.
1
Od Patricka wszystko się zaczelo:) była nawet koszulka z bazaru:D
2
Na nich się wychowałem. Wtedy jeszcze katowane były FMy:) Oleguer taki ciapciak:) ale za to mega zaangażowany jesli chodzi o Katalonię. Chyba właściwie jako pierwszy tak glosno wyrażał swoje zdanie i manifestował z tych „sławnych”.
0
To nie to:).
0
Umtiti celebrował w charakterystyczny dla siebie sposób... w jaki? Może ktoś opisać? Wiem jak to wyglada, ale prosiłbym o opis słowami?:)
0
Dzięki:)
Potrzebowałem tak z 40 min przed meczem:)
0
Bojan....!!!!! Nieodżałowany zawodnik. Ach...
0
Masz może sklady?
0
Już to pisałem. Kiedy bedzie grał w kadrze Lewy to Zielu bedzie ciagle niewidoczny (mimo ze z Austrią o dziwo wyglądał niezle). Lewy się cofa do rozgrywania, wiec zabiera „prace” Piotrkowi. A piłkarz w naszej kadrze odda pilke Lewemu a nie Zielińskiemu. Jak dla mnie to troche strata miejsca w druzynie. Absolutnie mu nie ujmuje co potrafi wiele z piłka zrobić ale niestety w kadrze kiepsko.
16
Mieli. Steinbors broni w Arce, Tarasovs (ławka) gra w Śląsku i Rakels były gracz Cracovii i Lecha. I tez przegrali. Słaba ciekatowska.
4
Dobra napisze i ja cos od siebie o kadrze :)
Co do Brzęczka to po tej fali hejtu jaka spadła na wybór jego jak i mecze w tej śmiesznej lidze narodów mówiłem spokojnie. To tylko śmieszny turniej. Poczekajmy do eliminacji. Gość w średnim Płocku zrobił fajny styl, kilka razy został trenerem miesiaca w naszej lidze. Tak wiem, mierna liga, ale jednak nie trenował drużyny na fali. Poczekajmy na rezultaty. Póki co mamy 6 pkt. Jest Ok.
Co do Recy? No to ewidentnie człowiek Brzeczka. Jak Nawalka miał Maczynskiego tak ten ma tego. Nie popieram tego, ale ma do tego prawo. Niestety nie mamy zbyt dużego wyboru na lewej stronie... dopóki wyniki bronią Recy, ten niegrając w klubie, bedzie w kadrze.
0
Wiem:).
0
Oddo czy Coco pomyliłem:) chociaż Coco tez grał w Milanie:)
0
Uuuu grubo:) Oddo mi się kojarzy z Interem...:) a tam w sumie bardziej czerwono czarno niż niebiesko:) No ale kadra robi swoje:)
0
Wszystkich kojarze poza nim. Kto to?
0
Ja wiem gdzie gra. I wiem która druzyna jest gdzie. Chodzi mi tylko o jego gra. Jak sobie radzi itd. Przed wszystkim gra...
0
Portfel miałem na myśli cała zawartość w nim poza częścią gotówki i z „chudsza” karta. U Ciebie ewidentnie karty brak:)
0
Nie może być kebab?:)
0
Szkoda. Chociaż na Łotwę bym próbował całe trio ofensywne. Z trzema stoperami dwoma wahadłowym i cofniętym Lewym. No ale mamy co mamy. Nie przepadam za tym ze powoływany jest Reca, ale jemu serducha odmówić nie można.
Kolejny rok to samo. Brak lewej nogi. Żadnego obroncy i żadnego skrzydłowego z lewa nogą. Mamy zdziwionego niepowołaniem Jaroszynskiego, ale akurat nie oglądam go wiec nie wiem jak sobie radzi. No ale chyba lepiej skoro gra w przeciwieństwie do Recy.
0
Dziwne. W jakim stanie bym nie wracał zawsze telefon portfel i klucze są.
2
Piłeś? Nie pisz:)
1
Ja tam bym wstawił Patricka!:)
2
Belgowie tez maja ciekawa pakę. Jesli chodzi o Euro to myśle Francja, Belgia, Anglia, No chyba ze my....;)
0
I ten mecz chyba w pucharze Gampera gdy robią zdjęcia obu drużynom i Puyol idzie po juz grającego w Milanie Ronniego i prowadzi go do zdjęcia z Barceloną. Tu jest Twoje miejsce chłopie:)
Jak dla mnie, co powtarzam przy każdej okazji, najlepszy w historii. On zrewolucjonizował futbol...
0
Wole mieć możliwość wszystkich i kombinowanie ze kasy brak czy cos.
0
Trochę kupa, nie uważasz?
0
Sa te drużyny czy nie?:)
1
Ktoś tu pisał juz o menagerze eliminacji na TVP. Z ciekawosci sobie wszedłem bo niestety bawie się w te głupoty i mam pytanie do tych którzy juz grają.
Czy ja źle widzę czy tam jest część reprezentacji? Nie ma No takich leszczy jak Chorwacji, Francji, Belgii ...poważnie?
0
Ja tez na tamtej. Stad sentyment:) ale tych Chrisnatvalów, Rochembakow i Simaów do dzis moge wymienić:)