2

No dobrze, ale Manu pompuje grube miliony od lat. Od lat kupują zawodnikow, sęk w tym ze głównie ofensywnych. A obrona jak była słaba tak jest słaba dalej. Anglia od zawsze miała więcej kasy, a póki co od lat w lidze mistrzow dostają wciry.

0

Zgodzę się z Tobą. O Fredzie nie pisałem bo jeszcze go nie ma, choc wiem, ze Pep go chciał. Sadzanie gwiazd? Hmmm to może wypalić przez gora sezon. Gwiazdy chcą grać. Tak mi się wydaje.

0

Co do Hazarda to podobno kiedyś powiedzieli z Kurtuła ze albo obaj zostaja albo obaj odchodza, a ostatnio ponoc Kurtuła powiedział ze zostaje wiec wychodziłoby ze Eden również.

0

Ciekawe... piszesz Gundo + De Bruyne, ale nie wierze ze posadzi Fernandinho czy Davida Silve. Jak dla mnie to tam nie ma miejsca juz choćby na szpilkę a co dopiero jeszcze jednego pomocnika. Bernardo, Sane, Sterling... Naprawdę Pep ma mega mocną pakę. City mogłoby grać w 8 pucharach, lidze i jeszcze czymś.

0

Oczywiście. Ja jestem zwykłym szarym człowiekiem a nie gwiazda futbolu. Jednak mnie mobilizuje pozytywna „agresja”, okrzyk, a nie ciepła klucha.
Ja mówię tylko o sobie:)

9

Wystarczy człowiek z charyzma a nie człowiek któremu odcina prąd.

11

To fajnie. Dla nnie kapitan powinien być charyzmatyczny, motywujący, taki ...”głośny”. Na meczach tego nie widzę ani u Leo ani u Andresa, dla nnie kapitanem powinien być gosc pokroju Pique. Nie ze pójdzie do sędziego i bedzie z nim rozmawiał, ale ktoś kto krzyknie na swoich. Taki Boruc czy Vukovic.

3

Hmmm dziwne ? Powinno znac nasz jezyk:D

0

W eliminacjach grali jeszcze Higuain, lavezzi, benevento i nie pamietam reszty, ale uwierz mi ze grało tam około 10 napastników/skrzydłowych. I tak jak powiedział przedmówca „mało co nie awansowali”

0

Janusze ? Haha. Człowieku Przeciez my im do pięt nie dorastamy. Do nich dorzuciłbym jeszcze około 10 innych drużyn narodowych.
Człowieku otwórz oczy.

1

Po pierwsze 4 na 5 naszych drugich połów to miernota totalna. Gdyby nie przewaga z pierwszych połów to ciezko by było mieć taki wynik jaki mieliśmy.
Po drugie każda druzyna w naszej grupie jest niewiadomą dla naszych.

Tak wiec rozbiegi i ściany zostaw na później.

0

Wszedł Wagner może cos wpadnie:)

1

Haha spoko:)
Co do meczu to nie wiem. Oglądam naszych i hiszp-arg, ale widz sklady to Brazylia powinna ich zjesc, niestety dla Ciebie, do zera.

1

Na papierze :)
Balonik jest pompowany. Kadra ma wyniki ale gra średnio a czasami marnie. To bedzie ciężka dla nas grupa.
Ps zawsze kibicuje naszym i zawsze ich oglądam:) ale boje się:)

1

Pokaz:).

1

Nie bądź taki pewien, każda druzyna z grupy jest nam „obca”.

1

Nie przesadzaj:)
Przeciez nasze drugie połowy sa marne jak ta dzisiejsza. Jesli prowadzimy do przerwy to w drugiej gramy taka padake ze tylko duża przewaga z pierwszej połowy ratuje nam punkty.
Dzis gramy tak samo jak w eliminacjach - gole w pierwszej połowie, padaka w drugiej.

0

Fajny to na Brazylię:) przy tych składach to lokata :)

0

Tak swoją droga myśle sobie o tej Argentynie. Lubię Sampaolego, jest charyzmatyczny, wyraźny, ale on sprawdza nowe warianty? Przeciez on stare warianty ma do dupy a szuka nowych jeszcze głębszych niż te stare... ech..

0

Kuriozalna:) ale bramka:)

0

Znamy. Pol internetu zna. Juz bys dawno znalazł:/

3

Nawet top 10 nie jesteśmy.

16

Przede wszystkim wg mnie, Piszczek marnuje się na „stoperze”. Co to za pomysł zeby jego nie probowac na wahadle?
Juz nie wspomnę o wystawieniu trzech „klasowych” zawodnikow Legii.
Ps jestem kibicem Legii. Nie mam jednak klapek na oczach, gowno grają:)

0

Po co takie pytanie? Ani śmieszne ani zabawne...:/

25

Dobremu komentatorowi nawet Żewłakow nie przeszkodzi:)

0

Ja co roku, od kilku lat, latam gdzieś, tak wiec przynajmniej 2 razy w roku i wiesz co? Za każde razem mam stracha:)

1

A przeczytałem komentarz... kurde nie pamietam kibica czyjej drużyny. Prawił ze gosc jest przereklamowany, nie ma techniki i bazuje tylko na szybkości. Natomiast ze strzela bramki? Popatrzcie to wszystko się gdzieś tam odbija i spada mu pod nogi.
Taki znafca:)

2

Ja mam:).

0

Robert:)

1

Nieźle mu kibicujesz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?