42

Wszyscy juz zostali wymienieni, az w koncu pismaki zaczęły pisać o faktycznie przydatnych nam zawodnikach:)
Dembele, teraz Eriksen:)

0

Zawsze się cos znajdzie:)

11

I teraz krzyki "co? Za co X tutaj?", "ten powinien być zamiast tego"
Zaczynamy!:)

0

No to nie o to chodzi? Ma być przecinak który przez 90 minut bedzie miał sile biegać a nie rozgrywać...:)

0

Ci o których napisałem powyżej sa słabsi?

0

Powiadasz nie ma na rynku? Nikt nie mówi o Ndidim, gosc wykonywał bardzo podobna prace do tej co Katne za czasów mistrza Leicester. Tyle ze Leicester tułali się w ogonie tabeli, zeby skonczyc w środkowej stawce, wiec się za duzo nie pisało o tym. Ale tak Ndidi jak i Idrissa Gueye (nie wiem czy dobrze) z Evertonu to naprawdę świetni defensywni pomocnicy. I nie medialni Co za tym idzie cena nie byłaby w okolicach 200mln:)

0

Do PSG razem z Pepe.

28

I tak w kółko przez 3 najbliższe miesiące...

0

Od razu pomyślałem o Gignacu:) tyle ze ten po 30 a ten 25 lat. Do Chin lepiej!:)
Chociaż nie, w Chinach tylko 3 zawodnikow bez paszportu może grać. Ciezko znaleźć drużynę gdzie nie ma trzech takich:)

0

W koncu cos rozsądnego.

1

Szkoda ze w eliminacjach tak nie grali...

0

Pisałem o tym kilka dni temu. Chyba faktycznie potrzeba chudego sezonu-dwóch jesli chodzi o trofea.
Powiem Ci ze Sandro mi się podoba. Jak na słaba Malage to naprawdę dobrze się prezentował. Juz w Barcelonie jak grał to się zastanawiałem czemu tak mówią o tym Munirze skoro Sandro jest lepszy. No ale teraz nie ma żadnego :)

0

Co innego znalazłem w internecie. No zobaczymy.

0

Skąd ta data? Sprawdziłeś to?
Sezon ma ruszyć w 3 weekend sierpnia. Tj 19-20 sierpnia. Natomiast 12-13 sierpnia ma być pierwszy mecz o superpuchar Hiszpanii a 15-16 ma być rewanż.

2

Prawda jest taka ze Barcelona nie może konkurować z wieloma klubami jesli chodzi o ceny, głównie z angielskimi, jak również o pensje. Messi pożera większość:)
Do Barcelony przyjdą zawodnicy z topu jesli po pierwsze będą chcieć tu grać a po drugie, wybiorą ponad pensje możliwość gry w Barcelonie.

0

No wlasnie tak myslalem:)
Jednak obawiam się ze Twój scenariusz się nie spełni...

0

Niestety. Trzeba zacisnąć zęby i zapier... niech pokażą na boisku kto jest lepszy. Realowi jak się okazuje potrafi dorównać tylko Barcelona i przez ostatnie lata również Atletico.
No i ostatnio Legia:)

0

Remis daje chyba Jadze tytuł, tak...?

1

Sezon przegraliśmy tylko i wyłącznie PRZEZ SIEBIE. Sędziowie sędziami, ale tyle meczów co mu odpuściliśmy to kpina z kibiców.
Co do drukowania wszystkiego pod Real to słuchaj, trzeba spojrzeć obiektywnie. Mecz z Chelsea gdzie sędziował Ovrebo to nie był druk? Przeciez sędzia jawnie popchnął Barcelona dalej...

0

Dlatego sobie odpuść. Nie szkoda Ci nerwów? :)

1

Naprawdę masz taki problem ze Złota piłka? Przeciez ta nagroda od lat juz jest nagrodą za sympatie a nie zasługi. Niech wygra Ronaldo. Tę, następną i 10 kolejnych.

Prawda jest taka ze gosc miał fantastyczną końcówkę sezonu. Z reszta jak cały Real. Pogratuluj im grzecznie i zakończ ten śmieszny wywód z honorem.

1

Widzę jeden plus w tym ze Real wygrał.
Znowu hiszpański futbol udowadnia, ze jest najlepszy. Nie petrodolary w Anglii, nie włoska obrona czy niemiecka taktyka, a wlasnie znowu Hiszpania:)

0

Tylko pod warunkiem, ze Pazdek odejdzie!:)
Dzisiaj wszystko możliwe, ale Lechia chyba za mało doświadczona, zeby cos ugrać z Legią.

1

Cos było nie tak w finale?

1

Nie sądzę, zeby dostał minuty których oczekuje. Jesli mu to nie odpowiada, bo ma ambicje. Spoko, to jego wola i fajnie. Chce grać, niech gra. Jesli ma grać w innym klubie to fajnie, niech gra. 30 mln to jest minimum które Barcelona powinna za niego otrzymać. Dosyć promocji z Barcelony. Nie wydaje mi się zeby Rafinha kiedykolwiek osiągnął poziom brata.

0

Swoją droga czemu nie Sidibe? Ponoć za 40 do wyciagnięcia.

1

Przeciez to jest jakiś absurd...

2

Ja tez z całego serca życzę zwycięstwa Buffona. Bo mu się należy!
Ale za "należy mu się" to mozemy się w du.. pocałować:)
Niech udowodnią na boisku ze zasłużyli!:)

0

Co do Leicester mam troche inne zdanie. Jasne ze gratulować im itd. Ale tak słaby sezon wszyskich z topu nie powtorzy się juz nigdy.

0

Jasne, że nie mozemy, ale tez nie kupimy co sezon 6 zawodnikow, o czym wspomniałem wyżej. Również wspomniałem o pomocniku z topu. No powinien przyjść. Co do wracania się, to uważam ze, tak Neymar jak i zawodnik na prawym skrzydle mogli by wracać, zeby teoretycznie suarez na szpicy i messi mogli zostać z przodu. Neymar ma siły na bieganie w te i spowrotem. Pytanie czy bedzie mu się chciało.

Uważam ze jesli na stałe cofnięty zostałby Messi, który nie ukrywajmy miałby liczbę asyst na poziomie fabregasa czy de bruyne w minionym sezonie angielskim, to niepotrzebny byłby jeszcze w najbliższym sezonie topowy rozgrywający. Jednak za rok to juz naprawdę mus. W tej druzynie nie ma kto podać z drugiej linii, i co najgorsze, nie ma strzałów z dystansu. Ma kto uderzyć, ale tego po prostu brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?