0

@Peciak, zagrają znów niemrawo i ospale, ale awansują i karawana będzie tak jechać dalej.

1

@macio_944, taktyczny.

0

@tristan87, i do tego Ćwiąki, więc we czwórkę nie dało się zrobić programu? Dziwne. Może chodziło o coś innego niż braki kadrowe.

0



Oglądając ten skrót nie znając wyniku meczu Igi prawie dostałem palpitacji serca. Chyba nigdy tak się nie stresowałem oglądając highlights.

0

Czy ma ktoś jakieś źródło gdzie mógłbym obejrzeć mecz Igi z odtworzenia i nie dowiedzenia się wyniku zarazem?

0

@tristan87, dziś wyjątkowo kręci.

0

Kim jest Piotr W.?

0

@SelloutCrowd, ja korzystam z przeglądarki Brave i nie mam problemu - PC.

0

Madzia Fręch pokonała Garcie! Ależ świetna wiadomość z rana!

3

Kiedy zaczniesz wygrywać pojedynki na skrzydle? - Nigdy.

2

@Rewolucja123, Mordo jak da Ci kosza to żaden wstyd, już pisaliśmy. Nie analizuj zbytnio, po prostu zagadaj. Uwierz mi miałem kilka takich sytuacji i niekiedy do tej pory się wkurw@am na siebie, że nie skorzystałem z dobrej szansy, a ów dziewczyn już pewnie w swoim życiu więcej nie spotkam ;)

0

@Rewolucja123, jest jeszcze pomysł taki, że jeśli masz problem z tym, żeby ją zapytać na siłce to po prostu poczekaj na Nią w jakiś dzień przed siłką i wtedy zagadaj, a reszta urodzi się już sama z rozmowy, ale zaznaczę jeszcze raz nie zwlekaj z tym. Jak Ci się naprawdę podoba to nie powinieneś czuć wstydu żeby zagadać. Atakuj i masz obowiązek nam zdać sprawozdanie maksymalnie za kilka dni jak poszło ;)

13

@Rewolucja123, ja Ci dam tylko taką radę żebyś był od początku sobą i nie szukał jakiś górnolotnych tekstów. Dodam jeszcze to, żebyś się zbytnio nie ociągał bo często okazje życia po prostu uciekają, a Ty potem przez dłuższy czas będziesz żałował, że nie spróbowałeś. Może Ona też liczy na jakiś ruch z Twojej strony, tego nie wiesz.

1

@mrboom, tu akurat nie widzę żadnego sensu w tym. To żaden wstyd dostać kosza ;)

1

@Comentateiro, zdrówka dla mamy. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć za wszystkich, że cała La Rambla trzyma kciuki za zdrowie!

11

Rodri w 2023 zdobył więcej trofeów (6), niż przegrał meczów (5).

0

@JarekS, szokiem jest to, że nawet jednostki śmią wyskakiwać z tak żenującymi tekstami w kierunku bądź co bądź już legendy tego klubu.

11



Jak to mówią młodzi ludzie - masakracja.

2

Aitana przeszła kobiecy futbol w zeszłym roku. Felicidades!

0

@zodiak_10, z Danzelem na czele bijemy kolejne rekordy.

0

Nie wierzę. Jak długo jeszcze?

4



Tego typu. Joł.

14



Tak to tylko tu zostawię.

10



Żebrowski TOP

0

@szymonekk, chyba C+ online.

w tym materiale na początku masz chyba jeszcze jakąś promkę.

8



"Wyciągniemy wnioski. Idziemy na przód. Drużyna się rozwija."

4



Ale ludzie muszą mieć nasrane w bani żeby wymyślać tak kreatywne rzeczy :D

4

@Encore, On nawet jak chce żeby się go bali i tak wygląda śmiesznie.

1

@MessiForeverTheBest, przy 2:1 mieliśmy kontakt i wtedy jeszcze nie było aż tak widać różnicy klas wśród obu zespołów, więc było blisko w tym momencie.

4

Wiem, że zagraliśmy piach, ale cały czas uważam, że karny był z kapelusza, a bramka dla Realu na 3:1 moim zdaniem była kluczowa. Śmiem twierdzić, że gdyby nie to, to ten mecz mógłby się jeszcze różnie potoczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?