esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak, zagrają znów niemrawo i ospale, ale awansują i karawana będzie tak jechać dalej.
1
@macio_944, taktyczny.
0
@tristan87, i do tego Ćwiąki, więc we czwórkę nie dało się zrobić programu? Dziwne. Może chodziło o coś innego niż braki kadrowe.
0
Oglądając ten skrót nie znając wyniku meczu Igi prawie dostałem palpitacji serca. Chyba nigdy tak się nie stresowałem oglądając highlights.
0
Czy ma ktoś jakieś źródło gdzie mógłbym obejrzeć mecz Igi z odtworzenia i nie dowiedzenia się wyniku zarazem?
0
@tristan87, dziś wyjątkowo kręci.
0
Kim jest Piotr W.?
0
@SelloutCrowd, ja korzystam z przeglądarki Brave i nie mam problemu - PC.
0
Madzia Fręch pokonała Garcie! Ależ świetna wiadomość z rana!
3
Kiedy zaczniesz wygrywać pojedynki na skrzydle? - Nigdy.
2
@Rewolucja123, Mordo jak da Ci kosza to żaden wstyd, już pisaliśmy. Nie analizuj zbytnio, po prostu zagadaj. Uwierz mi miałem kilka takich sytuacji i niekiedy do tej pory się wkurw@am na siebie, że nie skorzystałem z dobrej szansy, a ów dziewczyn już pewnie w swoim życiu więcej nie spotkam ;)
0
@Rewolucja123, jest jeszcze pomysł taki, że jeśli masz problem z tym, żeby ją zapytać na siłce to po prostu poczekaj na Nią w jakiś dzień przed siłką i wtedy zagadaj, a reszta urodzi się już sama z rozmowy, ale zaznaczę jeszcze raz nie zwlekaj z tym. Jak Ci się naprawdę podoba to nie powinieneś czuć wstydu żeby zagadać. Atakuj i masz obowiązek nam zdać sprawozdanie maksymalnie za kilka dni jak poszło ;)
13
@Rewolucja123, ja Ci dam tylko taką radę żebyś był od początku sobą i nie szukał jakiś górnolotnych tekstów. Dodam jeszcze to, żebyś się zbytnio nie ociągał bo często okazje życia po prostu uciekają, a Ty potem przez dłuższy czas będziesz żałował, że nie spróbowałeś. Może Ona też liczy na jakiś ruch z Twojej strony, tego nie wiesz.
1
@mrboom, tu akurat nie widzę żadnego sensu w tym. To żaden wstyd dostać kosza ;)
1
@Comentateiro, zdrówka dla mamy. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć za wszystkich, że cała La Rambla trzyma kciuki za zdrowie!
11
Rodri w 2023 zdobył więcej trofeów (6), niż przegrał meczów (5).
0
@JarekS, szokiem jest to, że nawet jednostki śmią wyskakiwać z tak żenującymi tekstami w kierunku bądź co bądź już legendy tego klubu.
11
Jak to mówią młodzi ludzie - masakracja.
2
Aitana przeszła kobiecy futbol w zeszłym roku. Felicidades!
0
@zodiak_10, z Danzelem na czele bijemy kolejne rekordy.
0
Nie wierzę. Jak długo jeszcze?
4
Tego typu. Joł.
14
Tak to tylko tu zostawię.
10
Żebrowski TOP
0
@szymonekk, chyba C+ online.
8
"Wyciągniemy wnioski. Idziemy na przód. Drużyna się rozwija."
4
Ale ludzie muszą mieć nasrane w bani żeby wymyślać tak kreatywne rzeczy :D
4
@Encore, On nawet jak chce żeby się go bali i tak wygląda śmiesznie.
1
@MessiForeverTheBest, przy 2:1 mieliśmy kontakt i wtedy jeszcze nie było aż tak widać różnicy klas wśród obu zespołów, więc było blisko w tym momencie.
4
Wiem, że zagraliśmy piach, ale cały czas uważam, że karny był z kapelusza, a bramka dla Realu na 3:1 moim zdaniem była kluczowa. Śmiem twierdzić, że gdyby nie to, to ten mecz mógłby się jeszcze różnie potoczyć.