espania1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wasze komentarze na temat Abidala,Valdesa czy Villi są po prostu nieprzemyślane.Nie mówię już o tym że ktoś ma gorszy dzień, ale chodzi tu o ich klasę, są jednymi z najlepszych i żaden z was nie ma prawa ich obrażać(Zadaj sobie pytanie co byś zagrał na ich miejscu ?) bo są częścią genialnej drużyny DUMĄ KATALONI i moją dumą!!!!!!
0
Jak myślicie jak barca spisze się w środę ??? I czy Alexis wygryzie Ville z pierwszej Jedenastki ???