espinoza
Dołączył/a: styczeń 2014
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ponadto MD donosi, że Liverpool Kloppa po wczorajszym zwycięstwie z Watfordem (6:1) został nowym liderem Premier League..." i tym samym Arsenal zajal swoja ulubiona lokate
1
Czapki z glow za to co dzis zagral Masche. Szok. Kiedy jest w formie, gra jak profesor
0
Mocne slowa jak na 15 latka...
2
Ney ty dziadu!
1
ilez to czlowiek czekal na mecz i prosze! cos pieknego! to sie nazywa Mecz! Walka, sytuacje, babole, i GOLE! Piekna niedziela!
0
Lucho, powiedz no to swoje abra kadabra!
2
Nie moge sie doczekac az uslysze hymn Sevilli. Jest przepiekny.
0
Mi dzis spapralo City, Atleti i Bayern!
2
wiesz jak jest, zagorzali pesymisci mawiaja, ze gdy jest ze, pamietaj ze moze byc jeszcze gorzej. obawiam sie z Busim moze byc podobnie
2
Busquets... Pytanie ile goli podaruje Sevilli
12
Busi przy obecnej w formie nie powinien nawet z domu wychodzic...
0
hahahahahaha.
3
akurat Masche to sie ogarnal w obronie. Owszem, mial kiksy na poczatku sezonu, ale teraz nie mieaszlbym go z blotem. To samo Ter Stegen, owszem przy wolnym byl delikatnie spozniony, ale az tak psow tez nie wieszalbym na nim. Od kiksu z Celta gra calkiem dobrze. Przypomnij sibie co wyciagal me pierwszym meczu z City 2 tyg temu.
1
Trzeba przyznac, ze wolny De Bruyne byl perfekcyjny i byla to piekna brama. I nie oszukujmy sie, Ter Stegen nie mial za wiele do powiedzenia. Przy pozostalych bramkach wiecej nic nie mogl zrobic. Psow za wczorajsze spotkanie nie wieszalbym na nim. Bura nalezy sie Busiemu, ktory od roku jest gleboko pod forma. Brak wlasnie jego i Bladej Twarzy widoczny jak na dloni.
0
Mecz z Bayernem pamietasz?
0
Lucho, sciagnij Busiego, blagam
0
On juz od polowy zeszlego sezonu wraca i nie moze wrocic.
0
alez kontra!
5
ja tam lubie komentarz Szpaka. Zawsze jakas perelka rzuci :) Jego komentarz z pewnoscia nigdy nie jest nudny :)
0
Polecam teraz Canal+ Sport. Leci ciekawy program o FCB. FC Barcelona - pasja i biznes
3
to malo?
0
wychodzi na to, iz sprzedalismy wlasciwego brata :)
2
Gomes powiadasz? a Gomes ogarnia te pozycje? tyle ze Granada to nie ASSpanyol w sumie
0
ta? a kto za niego?
3
i tak pewnego dnia ASSpanyol spadnie do Segunda. Kto wie, moze juz w tym sezonie. Oby
0
Jose Suarez? Nie wiedzialem, ze mamy trzech Suarezow. W krajach lacinskich Suarez to jak u nas Kowalski albo Nowak ? :-)
4
o matko, teraz i ja mam polewke lol
2
moge spytac z czego tak zbiorowo macie beke? mi zerwalo transmisje, a tu widze juz po meczu
0
Pod stadionem pelno stoisk. Koszt 10-15 euro. Sam tam kupilem
0
kto jak kto, ale Ter Stegen o tym wie