0

@graco14 poczytaj sobie opinie o tej stronie, ja jak zobaczyłem oceny na poziomie średniej 1/5 czy 2/10 od razu sie zraziłem. Kup lepiej na oficjalnej stronie jak ja, nie warto dla paru groszy ryzykować.

1

Fati przed strzałem Lewego już miał zaciesz

0

Psg przy kontrach ma strasznie dużo miejsca, a wszystko niestety schrzaniają

0

Panowie i Panie, orientuje się ktoś gdzie najtaniej kupię koszulke domową z zeszłego sezonu?

2

@MrPGG siema, chce się pochwalić bo mam prawie 4k dni tu xd

0

@PatrychoO nie są fajne jak jeden z drugim się przekrzykuje kto co widział i wie

0

Co to za Kretyni komentuja na Polsacie... niech się zajmą meczem

0

@jordus100 kontuzja

5

@abram3k Może to nie była typowa asysta, ale jednak trzeba przyznać, że ładnie wypatrzył Pedriego, który miał sporo miejsca. To podanie nie było takie oczywiste, więc jasne, że należy sie za nie asysta

2

@Kapitan hawk Tak, praktycznie 5 zawodników Sevilli na linii lotu piłki a jednak wpadło

2

@cules100pro 12 lat

3

@Kredon Rozstawianie w tym turnieju było jakiś czas temu, gdzie Sabalenka musiała być poprostu przed Igą

1

@Katalonbar co ty ziomek brałes

1

@Jasieex tak...płacisz za cos a i tak potem ogladasz na strumyku.. smiech

0

@ranger3120 Dzięki za info, akurat ostatnio wróciłem do csa i chetnie sobie obejrze

0

@Xxxbarca4ever co oglądasz?

0

@Sulimo może zróbmy tutaj nitkę na przechwałki, kto ile ma. Ja jestem tu już ponad 10lat, dokładnie 3711 dni, a konto założyłem i tak później niż zaczely się moje odwiedziny strony

2

@MesQueUnClub96 chyba nie załapałeś żartu

1

@MesQueUnClub96 to wyłącz.

1

Iga gra od razu po zakończeniu tego meczu?

1

@PatrychoO i Cipsoft z tej okazji przygotował nam... w mojej opinii zupełnie nic ciekawego, a szkoda liczyłem na jakiś fajny event

6

Wywozimy cenny punkt z trudnego terenu!!

0

Jak sie teraz nazywa strims world?

1

@NaFazieHitman Tak samo a już witałem się z gąską :D

1

0

Za prawie każdym razem jak mam ochotę obejrzeć PSG to Neymar jest kontuzjowany... ten chłop jest masakryczny

1

@siwykrb wp pilot może

0

@Criss18Barca 10 fauli

0

Da ktoś linka do losowania?

0

@patry295 ja polecam wrapy, za te 15zł około jak na standardy maka to idzie się jako tako "najeść", no i są naprawde smaczne, najlepszy z bekonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?