faker77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.youtube.com/watch?v= KpvJjDFqBSg&feature=related
ten film w zupełności oddaje emocje jakie towarzyszyly przy trafieniu Iniesty! :D
0
Eljero Elia on jest alternatywą na lewe skrzydło Henry miałby niemałą konkurencje!
0
o nieee błąd! :O
0
idzie!! :D
0
jest nie tlumacza! ;D
0
W Barcelonie napewno zobaczymy piekniejsze bramki :)
0
Ibra tyle wypil ze nie potrzebuje tłumacza ;D wszystko rozumie
0
kto tłumaczy? :D
0
Kasia Cichopek powinna prowadzić ;D
0
hej ha zlatan ;D
0
drzwi się zatrzasną xD
0
juz go tam widac ;D
0
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
działa :) !!
0
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
0
http://www.zshare.net/video/505943353c62e2df/
0
http://www.zshare.net/video/505943353c62e2df/
0
sebcio24 widziałem widziałem - R10
na co nam Villa skoro Eto'o jest lepszy.. a od tych dwóch napastników lepszy jest Zlatan i to byłoby najlepsze rozwiązanie.
0
jak patrze na większość komentarzy typu "nie ibra!" "on jest słaby" "nie pasuje do filozofii gry Barcelony" to mnie krew zalewa! ludzie czy wy nie oglądacie meczów z udziałem Zlatana?! to czysta magia co on wyprawia z piłka! niesamowita technika, potężne uderzenie, doskonała kontrola nad piłka, idealne warunki do gry głową, kreatywność na boisku, te 23 asysty to niby z czego się wzięły, a Eto'o potrafi tylko dostawić nogę a resztę wypracowują mu koledzy.. widocznie wypowiadają się tu ludzie kompletnie nie mający pojęcia o piłce nożnej i zdolnościach czysto piłkarskich.. to ze Samu strzelił 36 bramek w tym sezonie nie znaczy ze w następnych będzie tak samo.. Ibra jest głodny sukcesów i ciągle będzie się rozwijał a jego technika i umiejętności pozwolą mu być ciągle na topie, zresztą to zupełnie inny typ napastnika który sam sobie potrafi wypracować idealna pozycję do strzału, jak również swoim kolegom(moim zdanie dużo dużo lepszym niż Eto'o). Darze Eto'o dużym szacunkiem i sympatia ale jego czas się skończył, tak samo ubolewałem nad strata R10, ale tak już jest ze na wszystkich przychodzi czas.
Mam nadzieje ze dojdzie do tego transferu!
0
Móc oglądać takiego wirtuoza jakim jest Ronaldinho to wielki zaszczyt!! Ciesze się ze mogę podziwiać jego niesamowite akcje!! Te podania, zwody, strzały, ta technika.. To wszystko czyni go Bogiem piłkarskiego świata!! Z dumą będę opowiadał moim dzieciom o tym zawodniku bo to co zrobił dla piłkarskiego świata jest czymś niewiarygodnym!! Naznaczył nowa epokę swoim stylem gry, sposobem poruszania się po boisku i swoja osobowością. Nie ma i nigdy nie będzie drugiego tak oryginalnego piłkarza jak on!! Dla mnie on zawsze będzie wielki!!
~R10~
0
mlody999:
Chyba nie oglądales meczu :P Zambrotta i Kaka strzelili cudowne bramki :)
~VeB~
R80 !