O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

"O ile w pierwszej części dominowali młodzi piłkarze Królewskich, o tyle druga połowa została zdominowana przez nastolatków z Barçy. Wiele akcji przeprowadzali prawą stroną boiska."

Proszę was kurwa, proszę was. Przez cały mecz dominowaliśmy. Proponuje obejrzeć ten mecz ponownie.

A co do "wyrośniętych zawodników". Jedynym, który był wysoki i posiadał dużą siłę fizyczną był Antonio, więc o tym, że przeważaliśmy siłą jest nad wyraz przesadzone.

0

krukuu

A Ty idź do Johnego 11 palców.

0

Rafał gadasz o stronniczości a Osasuna w pierwszej połowie powinna dostać karnego po faulu Pedro. Wtedy nie wiadomo jakby się mecz potoczył.

0

To Valencia miała szczęście, że przegrała tak mało. My tego szczęścia niestety nie mieliśmy. Ludzie nie bądźcie ślepi. Real przez cały mecz dominował, stwarzał sobie sytuacje a wy piszecie, że słabo zagrali i wygrana jest z dupy wzięta? Pomyślcie.

0

Wstyd mi za naszych piłkarzy, można przegrać i zostać przy tym upokorzonym ale żeby zrobić to z honorem a nie po chamskich zagraniach. Nie wytrzymaliśmy tego meczu psychicznie, nie wiem jak mam usprawiedliwić ich ale jedno mogę powiedzieć, gratuluję wam i stwierdzam, że macie najlepszy zespół na świecie obecnie, kompletny.

Czekam niezmiernie na rewanż u nas.

Hala Madrid!

Zobacz wszystkie

0

Wstyd mi za naszych piłkarzy, można przegrać i zostać przy tym upokorzonym ale żeby zrobić to z honorem a nie po chamskich zagraniach. Nie wytrzymaliśmy tego meczu psychicznie, nie wiem jak mam usprawiedliwić ich ale jedno mogę powiedzieć, gratuluję wam i stwierdzam, że macie najlepszy zespół na świecie obecnie, kompletny.

Czekam niezmiernie na rewanż u nas.

Hala Madrid!

0

lkira

A Herculesa 2 ligowa Olimpia Elbląg.

0

Nie zapominajmy że po raz pierwszy ww. grę "tiki taka" zaprezentowała drużyna Hiszpanii prowadzona przez Aragonesa na ME.

0

Co to dużo mówić. Gratulacje.

Wspaniały sezon obu drużyn, dwa wielkie zespoły lecz od początku było widać, że posiadacie styl czego znowu brakuje nam. Genialny Xavi, genialny Messi, genialny Pep.. Do jedenastki roku dołączyłbym tylko Rooneya i J. Cesara. Jeszcze raz gratuluje i pragnę jeszcze bardziej zawziętej walki w następnym sezonie, zarówno nas jak i was.

0

"O ile w pierwszej części dominowali młodzi piłkarze Królewskich, o tyle druga połowa została zdominowana przez nastolatków z Barçy. Wiele akcji przeprowadzali prawą stroną boiska."

Proszę was kurwa, proszę was. Przez cały mecz dominowaliśmy. Proponuje obejrzeć ten mecz ponownie.

A co do "wyrośniętych zawodników". Jedynym, który był wysoki i posiadał dużą siłę fizyczną był Antonio, więc o tym, że przeważaliśmy siłą jest nad wyraz przesadzone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?