Co do Leo to robi to zupełnie niepotrzebnie bo nie ma nikogo z przodu i nie chodzi mi o dzisiejszy mecz a ostatnie dwa sezony. nie zrozum mnie źle to najlepszy piłkarz jakiego widziałem na oczy, ale gra teraz tak jakby bał sie urazu i czekał na mundial. Wygranie go sprawi że będzie niekwestionowanym królem tego sportu. Wracając do remontady z Milanem przypomnij sobie jak wtedy zagrała Barca przed Messi Villa jako klasyczna 9, dająca Messiemu możliwość ustawić sie miedzy liniami obrony, bez możliwości doskoku obrońcy gdyż absorbował go swoją osobą Villa
Grając tak jak w tym sezonie gramy do tej pory nie wygramy nic. Przesuwanie z jednej strony na druga bez posiadania kogokolwiek z przodu sie nie sprawdzi. Nam potrzeba klasycznej 9 jaką był E2, Messi cofa sie na 50 metrów od bramki a z przodu nie ma nikogo nawet jak skrzydłowy ogr 2 na boku to nie ma do kogo zagrać. Poza tym gramy chodzonego i takie klepanie piłki w tym tempie nie wystarczy na drużyny które coś grają. Niestety ale obecny skład już nic nie wygra i trzeba gruntownych zmian po sezonie. Kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat i pamiętam jak przegrywaliśmy mecze u siebie z Compostelą i kocham tych piłkarzy, ale od 2 sezonów to jest równia pochyła w dół, ostatni mecz w którym widziałem wielką Barce to remontada z Milanem. Co do 2 pivotów w dzisiejszym meczu, to próba gry Martino na ekipy typu Bayernu czy Chelsea. Tyle ode mnie
W końcu musiał nastać dzień w którym Real okaże sie lepszy, bardziej martwi mnie uzależnienie naszej drużyny w tym sezonie od tego co zrobi z przodu Leo, teraz walczymy o Lige Mistrzów i Puchar Króla, a przed przyszłym sezonem musimy kupić kogos do przodu kto bedzie gwarantował bramki Visca El Barca
Co do Leo to robi to zupełnie niepotrzebnie bo nie ma nikogo z przodu i nie chodzi mi o dzisiejszy mecz a ostatnie dwa sezony. nie zrozum mnie źle to najlepszy piłkarz jakiego widziałem na oczy, ale gra teraz tak jakby bał sie urazu i czekał na mundial. Wygranie go sprawi że będzie niekwestionowanym królem tego sportu. Wracając do remontady z Milanem przypomnij sobie jak wtedy zagrała Barca przed Messi Villa jako klasyczna 9, dająca Messiemu możliwość ustawić sie miedzy liniami obrony, bez możliwości doskoku obrońcy gdyż absorbował go swoją osobą Villa
W końcu musiał nastać dzień w którym Real okaże sie lepszy, bardziej martwi mnie uzależnienie naszej drużyny w tym sezonie od tego co zrobi z przodu Leo, teraz walczymy o Lige Mistrzów i Puchar Króla, a przed przyszłym sezonem musimy kupić kogos do przodu kto bedzie gwarantował bramki Visca El Barca
Grając tak jak w tym sezonie gramy do tej pory nie wygramy nic. Przesuwanie z jednej strony na druga bez posiadania kogokolwiek z przodu sie nie sprawdzi. Nam potrzeba klasycznej 9 jaką był E2, Messi cofa sie na 50 metrów od bramki a z przodu nie ma nikogo nawet jak skrzydłowy ogr 2 na boku to nie ma do kogo zagrać. Poza tym gramy chodzonego i takie klepanie piłki w tym tempie nie wystarczy na drużyny które coś grają. Niestety ale obecny skład już nic nie wygra i trzeba gruntownych zmian po sezonie. Kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat i pamiętam jak przegrywaliśmy mecze u siebie z Compostelą i kocham tych piłkarzy, ale od 2 sezonów to jest równia pochyła w dół, ostatni mecz w którym widziałem wielką Barce to remontada z Milanem. Co do 2 pivotów w dzisiejszym meczu, to próba gry Martino na ekipy typu Bayernu czy Chelsea. Tyle ode mnie
Komentarze
0
Co do Leo to robi to zupełnie niepotrzebnie bo nie ma nikogo z przodu i nie chodzi mi o dzisiejszy mecz a ostatnie dwa sezony. nie zrozum mnie źle to najlepszy piłkarz jakiego widziałem na oczy, ale gra teraz tak jakby bał sie urazu i czekał na mundial. Wygranie go sprawi że będzie niekwestionowanym królem tego sportu. Wracając do remontady z Milanem przypomnij sobie jak wtedy zagrała Barca przed Messi Villa jako klasyczna 9, dająca Messiemu możliwość ustawić sie miedzy liniami obrony, bez możliwości doskoku obrońcy gdyż absorbował go swoją osobą Villa
0
Grając tak jak w tym sezonie gramy do tej pory nie wygramy nic. Przesuwanie z jednej strony na druga bez posiadania kogokolwiek z przodu sie nie sprawdzi. Nam potrzeba klasycznej 9 jaką był E2, Messi cofa sie na 50 metrów od bramki a z przodu nie ma nikogo nawet jak skrzydłowy ogr 2 na boku to nie ma do kogo zagrać. Poza tym gramy chodzonego i takie klepanie piłki w tym tempie nie wystarczy na drużyny które coś grają. Niestety ale obecny skład już nic nie wygra i trzeba gruntownych zmian po sezonie. Kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat i pamiętam jak przegrywaliśmy mecze u siebie z Compostelą i kocham tych piłkarzy, ale od 2 sezonów to jest równia pochyła w dół, ostatni mecz w którym widziałem wielką Barce to remontada z Milanem. Co do 2 pivotów w dzisiejszym meczu, to próba gry Martino na ekipy typu Bayernu czy Chelsea. Tyle ode mnie
0
Dziś tym bardziej dumny z bycia Cule
0
W końcu musiał nastać dzień w którym Real okaże sie lepszy, bardziej martwi mnie uzależnienie naszej drużyny w tym sezonie od tego co zrobi z przodu Leo, teraz walczymy o Lige Mistrzów i Puchar Króla, a przed przyszłym sezonem musimy kupić kogos do przodu kto bedzie gwarantował bramki Visca El Barca
0
http://www.justin.tv/tecnicouniversitario
0
Co do Leo to robi to zupełnie niepotrzebnie bo nie ma nikogo z przodu i nie chodzi mi o dzisiejszy mecz a ostatnie dwa sezony. nie zrozum mnie źle to najlepszy piłkarz jakiego widziałem na oczy, ale gra teraz tak jakby bał sie urazu i czekał na mundial. Wygranie go sprawi że będzie niekwestionowanym królem tego sportu. Wracając do remontady z Milanem przypomnij sobie jak wtedy zagrała Barca przed Messi Villa jako klasyczna 9, dająca Messiemu możliwość ustawić sie miedzy liniami obrony, bez możliwości doskoku obrońcy gdyż absorbował go swoją osobą Villa
0
W końcu musiał nastać dzień w którym Real okaże sie lepszy, bardziej martwi mnie uzależnienie naszej drużyny w tym sezonie od tego co zrobi z przodu Leo, teraz walczymy o Lige Mistrzów i Puchar Króla, a przed przyszłym sezonem musimy kupić kogos do przodu kto bedzie gwarantował bramki Visca El Barca
0
Dziś tym bardziej dumny z bycia Cule
0
Grając tak jak w tym sezonie gramy do tej pory nie wygramy nic. Przesuwanie z jednej strony na druga bez posiadania kogokolwiek z przodu sie nie sprawdzi. Nam potrzeba klasycznej 9 jaką był E2, Messi cofa sie na 50 metrów od bramki a z przodu nie ma nikogo nawet jak skrzydłowy ogr 2 na boku to nie ma do kogo zagrać. Poza tym gramy chodzonego i takie klepanie piłki w tym tempie nie wystarczy na drużyny które coś grają. Niestety ale obecny skład już nic nie wygra i trzeba gruntownych zmian po sezonie. Kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat i pamiętam jak przegrywaliśmy mecze u siebie z Compostelą i kocham tych piłkarzy, ale od 2 sezonów to jest równia pochyła w dół, ostatni mecz w którym widziałem wielką Barce to remontada z Milanem. Co do 2 pivotów w dzisiejszym meczu, to próba gry Martino na ekipy typu Bayernu czy Chelsea. Tyle ode mnie
0
http://www.justin.tv/tecnicouniversitario